Знаменита українська виконавиця Гайтан опублікувала на своїй сторінці в соцмережі пост, повний обурення. Артистка залишилася вкрай незадоволена якістю послуг однієї з популярних авіатранспортних компаній.

За словами Гайтани, після перельоту з Києва до Херсона, у неї різко погіршилося самопочуття. "Друзі! Будьте обережні! Бережіть себе 🙏 🏽 наслідки після такого польоту: нудота, безсоння, головний біль, страшна інтоксикація 🙁».

Співачка розповіла про те, що перед зльотом пасажири авіаборту мало не задихнулися від вихлопних газів, які чомусь пішли в салон. "Дихати було неможливо" - пояснила Гайтана. Оскільки маски не рятували, вона дихала в рукав свого джемпера, щоб"хоч якось не втратити свідомість". Потім у неї почалася інтоксикація.

Крім того, під час польоту протягло з щілин, і пасажири спробували своїми силами виправити становище. А потім вони виявили, що люди, які летіли цим авіабортом раніше, вже намагалися заткнути щілини серветками. Таким чином, вони зрозуміли, що для даного повітряного судна - це проблема є не новою.

На думку виконавиці, добре, що в салоні не було дітей - для них такий переліт міг би завершитися більш серйозними проблемами з організмом.

У коментарях до посту знаменитості фоловери поділилися власним досвідом перельотів за допомогою цієї авіакомпанії.

"Не треба терпіти! Потрібно викликати поліцію і все фіксувати на відео, а потім подавати в суд", "який жах😡" - порадили артистці одні. "Ласкаво просимо в наш світ, ми так вже років 5 літаємо 😉" - іронічно відзначили інші.

Раніше "Hyser" писав про те, що шанувальники Насті Каменських запідозрили її у вагітності через округлі форми.

Також наш портал розповів про те, що у мережі обговорюють новий образ Олі Полякової на відомому танцювальному шоу.

Нагадуємо, що у Мережу злили рідкісні архівні кадри Софії Ротару та її сестер.