Галина Безрук пішла від чоловіка, забравши з собою дочку. Актриса звинуватила чоловіка в домашньому насильстві і неадекватній поведінці.

Для сім'ї Галини Безрук і її чоловіка Артема Алексєєва настала «чорна смуга». Нещодавно їх дочка Василиса травмувалася і перенесла складну операцію. Після цього, як виявилося, моральний стан її батька похитнувся, він став багато пити, а днями побив дружину. Після цього Галина забрала дочку і втекла з дому. Про цю неприємну ситуацію актриса розповіла шанувальникам у своєму мікроблозі.

"Так! Мій чоловік потрапив у біду. Так! З того моменту, як трапився нещасний випадок з нашою малятком, він постійно знаходиться в стані гострого психозу і постійного алкогольного сп'яніння. Так! Він у всьому звинувачував мене і забирав у мене дитину, будучи абсолютно не в собі, наражав її на небезпеку бігаючи по 6-смугової проїжджої частини... тоді люди викликали поліцію, яка повернула мені дочку а його відправила на лікування в психіатричну клініку. Я як могла намагалася зберегти його гідність і коли мені дзвонили журналісти просто кидала трубку, ніяк не коментуючи ситуацію. І я дуже сподівалася, що цей тиждень «чистоти» допоможе йому прийти в себе, усвідомити весь жах дій. Але! Дива не сталося. Він повернувся в життя, але не в свідомість. Останні дні перетворилися на фільм жахів. Він не приймав нічого з прописаного в лікарні, весь час пив. Дивно, що він зміг закінчити проект, який півтора місяці був на межі зриву через нього. Він весь час погрожував мені, обіцяв забрати дочку і позавчора під час кухонного нічної розмови я отримала удар ногою в живіт... вранці ми з донькою і бабусею втекли... так! Я бігла від власного» люблячого "чоловіка і батька - »супермена"! Нам з його мамою продовжували сипатися образи і погрози. Він спалив документи дочки, щоб я не змогла з нею виїхати до моїх батьків... ввечері, коли я заручившись підтримкою його близького друга, прийшла додому забрати необхідне... ми знайшли його на підлозі в несвідомому стані... зараз він під контролем лікарів... і мені хочеться вірити, що вони йому допоможуть... поки він там ми з малятком в безпеці...», - повідомила зірка.

Як виявилося, на цьому випробування для Галини не закінчилися. Їй в руки потрапив телефон чоловіка, з якого вона дізналася про його зради. Як виявилося, Артема підтримувала його давня знайома, стосунки з якою з дружніх переросли в романтичні.

Безрук і Алексєєв одружилися в 2016-му році, в тому ж році народилася і їх дочка Василиса. Галина родом з України, тому вона, швидше за все, захоче повернутися з дочкою додому, до батьків.

Як повідомлялося раніше, у мережі показали архівні знімки Олени Зеленської. Ось, як виглядала дружина президента до того, як стала першою леді.

Hyser також писав, що Женька зі "Сватів" позувала в купальнику. Ось це фігурка!