У мережі обговорюють фото постарілого Михайла Боярського. "Мушкетера" без капелюха не впізнати!

Михайло Боярський багато років вірний своєму стилю: він ніде не з'являється без своєї знаменитої чорної капелюхи. Іноді актор замінює звичний головний убір на чорну кепку. Тому мало хто бачив його без головного убору.

Однак в мережі з'явилося фото Боярського без головного убору. "Мушкетера" на знімку не впізнати! Він помітно постарів, а на його голові практично не залишилося волосся. Вік актора, а йому вже 71 рік, видають також зморшки на обличчі. До честі Боярського, він їх не приховує і не лягає під ніж пластичного хірурга.

Актор став мега-популярним і знаменитим після зйомок у фільмі «Дартаньян і три мушкетери». За свою багаторічну кар'єру Боярський знявся в більш ніж 70-ти фільмах і серіалах. Наступного року на екрани виходить нові фільми з його участю «Гардемарини 1787. Мир " і " Гардемарини 1787. Війна", які є продовженням пригодницьких картин про гардемаринів.

Крім кар'єри в кіно, Боярському вдалося досягти успіху і в особистому житті. Незважаючи на популярність у прекрасної статі, актор все життя одружений на актрисі Ларисі Луппіан, яка подарувала йому двох дітей: сина Сергія і дочку Лізу. Сергій Боярський став політиком, а ось Ліза пішла по стопах батьків і стала відомою актрисою. У Боярського двоє онуків і дві внучки. Одна з онучок знаменитого актора хоче стати співачкою, проте він упевнений, що ця примха скоро пройде.

Крім зйомок у кіно, Боярський грає в театрі і вболіває за пітерський ФК «Зеніт», а також проводить багато часу з онуками. Для своїх років актор непогано виглядає і цілком бадьорий.

Як повідомлялося раніше, Михайло Боярський зробив несподівану заяву. Актор визнав, що українці виявилися сильнішими за росіян.

Hyser також писав, що внучка Михайла Боярська шокувала публіку. Вона показала непристойний жест і засвітила своє татуювання.