Надзвичайну кліматичну ситуацію у світі оголосила не так давно ООН через загрозу глобального потепління. Ще б пак, осінь 2020 року виявилася найтеплішою з кінця XIX століття, так як значення середньомісячної температури нерідко перевищували норму на 5-7 градусів. Саме тому вперше на всій території України не було метеорологічної зими, коли період з середньодобовою температурою нижче 0 градусів триває більше 5 днів. Але все може змінитися в 2021-му.

Синоптики заявили, що вереснева погода в Україні продовжує погіршуватися і у всі регіони прийде суттєве похолодання, пише Уніан.

Так, від спеки українці цього дня точно не потерпатимуть, бо у Києві, наприклад, стовпчики термометрів опустяться до +4°, а вдень піднімуться лише до +7°. Крім того, в столиці України очікується затяжний невеликий дощ, а вітер буде досить сильним, 4,6 - 5,3 м/с.

Так само "свіжо" буде в північних і західних областях. Згідно прогнозу Наталки Діденко, у Львові в середу варто очікувати вночі + 4°, вдень +11° та невеликий дощ, а у Сумах завтра температура повітря становитиме +3°...+8°. І лише на Півдні, Донеччині та Луганщині трохи вище, +10+14 градусів.

При цьому на всій території України буде підвищена вологість повітря, або невеликий періодичний дощ, або тумани. А в Карпатах пройдуть навіть помірні дощі з мокрим снігом.

Правда, після різкого похолодання українці ще матимуть шанс погрітися на сонечку. Так, синоптики прогнозують потепління до 20° на всій території України вже найближчими вихідними.

До слова, сьогодні, в середу 22 вересня, починається астрономічний відлік осені. Маємо можливість спостерігати, що Сонце знаходиться під і над горизонтом однаковий час, тобто день дорівнює ночі. Температура відповідатиме цій порі року. Вночі стовпчики термометрів опустяться до +1...+6 градусів. При проясненнях навіть можливі заморозки на ґрунті – окрім Півдня, Сходу та Закарпаття. Проте, якщо буде щільна хмарність, така ймовірність суттєво зменшується.

Раніше Hyser повідомляв, що світові вчені повідомили неприємні новини для жителів Землі.

Також наш портал писав, якою буде погода в Україні.