У мережі показали кумедне відео з Тіною Кароль і Даном Баланом.

Так, в мережі з'явилося кумедне відео, яке було записано зі сторіз співачки Тіни Кароль. На кадрах вона з'явилася не одна, а зі співаком Даном Баланом. Нагадаємо, що раніше парі приписували бурхливий роман. Але після це не підтвердилося. І Тіна і Дан заперечували те, що між ними могли бути відносини.

Хоча шанувальники не переставали в це вірити навіть після відвертих заяв обох співаків. Періодично і Тіна і Дан все ж продовжують підігрівати чутки про те, що між ними ближчі стосунки, ніж просто робітники.

Наприклад, це відео. На ньому видно, як Дан разом з мікрофоном знаходиться на како-то концерті або вечірці. Він розважається і співає свої пісні. А ось Тіна судячи з усього в той момент була вдома. Вона стала голосити, щоб співак терміново повертався додому і взагалі скільки він буде гуляти. Таким чином вона хотіла з гумором показати свою владу над співаком.

"Матріархат 😂❤️", - підписали кумедний ролик в мережі.

У коментарях користувачі Мережі не могли натішитися на це відео. Багато написали, що хотіли б, щоб це була правда і співаки дійсно були разом.

"Це шедевр ❤️, до чого вони нас готують...👩‍❤️‍👩, Мм та той випадок коли Кароль вже у відкриту визнає вас клоунами хлоп'ята ️ ️ чувствую, відчуваю, Тіна хоче переворот в дантині😂, сень осінь, а спека під це відео б'є ніби літо, сонце, Уххх спека Жарюга ♪ , те краще😂 😂 😂", - написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Потап вирішив показати своїм шанувальникам те, як він розважається з Настею Каменських.

Також писали, що на шоу" Танці з зірками "показали" живого " Чапкіса.

Нагадаємо, що у мережі показали раніше не відомі знімки Софії Ротару.

Популярні новини зараз

Водіям буде не солодко: на дороги України виїхали патрулі-"фантоми"

82 см снігу — не межа: українців попередили про «сюрпризи» зими до кінця тижня

«Бажаю кожній жінці такого»: Олена Зеленська розхвилювала чуттєвим привітанням чоловіка з днем народження

Фанати не стримують сльози. Не стало зірки "Маршу турецького" і "Ранеток"

Показати ще