Зовсім недавно відома російська співачка Любов Успенська випустила довгоочікуваний кліп на свою хітову пісню "по полюшку", адже ця композиція вже рік як полюбилася глядачеві. Результат роботи режисера Олексія Логвинченко здивував кожного, так як кліп отримав і сильну композицію, і приголомшливі кадри акторської роботи, і навіть сніжна погода зими 2020 року припала як ніколи до речі. Ось тільки зараз все довелося "заморозити".

Справа в тому, що автор хіта Успенської звинуватила співачку в обмані і заборонила відтворювати композицію де б то не було. На даний момент відомо, що автор пісні, знаменита актриса і композитор Наталія Лапіна заявила, що розглядає варіант продажу композиції іншій виконавиці, а саме Ользі Казаченко. Про це пишуть РосСМИ.

"Я маю право робити з цією піснею все, що хочу за договором, який ми уклали з будь-якою! - каже Лапіна. - У Успенської немає ексклюзивного права на виконання. Так що не виключаю, що цю пісню співатиме інша артистка. А поки я її виклала на цифрові носії у своєму виконанні".

Конфлікт розгорівся на грунті того, що за словами Лапіної, вона так і не отримала від Любові Успенської авторських відрахувань за пісню, хоча співачка виконувала хіт з минулого року. А його ж навіть ротували радіостанції.

"Мільйонні перегляди в мережі-це хороші гроші, мої мільйони рублів. Ви можете собі уявити, що я не отримала нічого? Такого шахрайства я не бачила в жодній країні світу", - поскаржилася Наталія Лапіна журналістам.

Лапіна намагалася поговорити з директором Успенської і самої артисткою, але вони, на подив жінки, не вважали за потрібне в цьому розбиратися.

Раніше "Hyser" писав про те, що відомого російського блогера Юрія Дудя судитимуть.

Також наш портал розповів про те, що Лоліта Мілявська з'явилася на публіці в облягаючому вбранні, але нарвалася на критику хейтерів.

Нагадуємо, що у мережі показали, як виглядає співачка Валерія без макіяжу.