Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова відома не тільки своїми танцями і шпагатами, а й дружбою з такими ж неординарними особистостями, які зрідка приходять до неї в гості.

Цього разу хороми Волочкової відвідав актор і співак Микита Джигурда.

Як написала господиня садиби у своєму Instagram, зірки влаштували таємне побачення. Джигурда порадував танцівницю прекрасними білими трояндами, які, за словами Анастасії, він виростив сам.

Вона так і позувала в руках з букетом в той час, як Джигурда ніжно обіймав і крутився навколо неї.

"Дорогі друзі, ви Вас веселимо. Ми ж не можемо, щоб ви нудьгували! Ми вас завжди підносимо в нашому дуеті щось незвичайне!",- каже на камеру Волочкова.

"Щось незвичайне і завжди особисте і при цьому святе! Зауважте святе! Навчіться так і вам тоді можна буде робити те, що робимо ми", - продовжив актор.

"Браво!",- заявила балерина.

"Таємне побачення в палаці

Таємне побачення з моїм улюбленим другом Микитою @instadzhigurda в палаці🤣 я дуже люблю квіти і увагу!🌺 Ці троянди нереального розміру Микита виростив сам🌺 😂 На голландській плантації!🤣 Каже, що бувають ситуації, коли розмір має значення...💪 #анастасияволочкова #никитаджигурда", - підписала вона Відеоролик.

Фолловери пожвавилися: "😂кулька Жучку взяв під ручку...", "Вони стоять один одного! 😂 😂 😂 ", "Почекаю, поки коментарі настояться😂", " світ збожеволів-на чолі Волочкова з Джигурдою!!!", "Жесть, а не гість. Про яку святість він там глаголить? Божевільний, одним словом.", "Сьогодні в психлікарні амністія?🤔 ", "👏А де Панін?", "Звичайно має значення ... ви ж його чіпаєте за інтимне місце і виставляєте на показ всьому світу ... жінка повинна бути скромніше і стриманіше☺️", - пишуть вони.

Популярні новини зараз

Водіїв попередили: якщо накопичили 12 балів - відберуть права. Що тепер зміниться

В Україну йде велика біда, ховатимуть сотнями: відомий мольфар розповів про потужну стихію

Росія почала закуповувати в Україні елітні труни"Патріот". На них навіть є герб РФ. Фото

Це Росія: напівроздягнена дівчина влаштувала стриптиз навпроти каплиці. Відео порвало мережу

Показати ще

Раніше Hyser писав, що Волочкова в стрінгах показала фігуру без живота.

Також Hyser повідомляв, що Анастасія Волочкова здивувала фанатів черговою безглуздою фотосесією.

Нагадаємо, що Анастасія Волочкова показала, як розважається після розриву з коханцем.