Радянський і російський актор театру і кіно, кінорежисер, сценарист і телеведучий Олександр Абдулов пішов з життя 13 років тому.

До останнього свого дня актор викладався на знімальному майданчику, пишуть російські ЗМІ. Він навіть працював ночами, щоб всі його задумки втілилися в життя. Однак не встиг.

Перед смертю йому надійшла приваблива пропозиція, розповідає режисер Юлія Константинова в одному з інтерв'ю. Абдулову запропонували знятися в продовженні радянського фільму "Пригоди Електроніка". За сюжетом головний герой Сироїжкін вже виріс і отримав ступінь вченого. На цю роль на думку Бромберга відмінно підходив Олександр Абдулов.

"У 2005 році Бромберг хотів знімати продовження "Пригоди Електроніка", і на роль подорослішав Сироїжкіна, який, за сценарієм, виріс в серйозного вченого, думав запросити Абдулова. Акторові ця ідея сподобалася, він хотів перевтілитися в Сироїжкіна.

Але жоден з цих проектів не відбувся", - розповіла вона.

Олександр Абдулов народився 29 травня 1953 року в Тюменській області в родині театралів.

Перший раз на сцену він вийшов у п'ятирічному віці. Ще будучи дитиною взяв участь у виставі "Кремлівські куранти". Але акторська кар'єра йому була не цікава. Тоді Абдулов займався спортом і фехтуванням.

Коли він закінчив школу, прийняв рішення вступити до театрального училища імені Щепкіна, але невдало. Повернувшись з Москви, вступив на факультет фізкультури Ферганського державного педагогічного інституту і одночасно з цим працював в театрі у батька робітником сцени.

У 1974 році головний режисер Московського запросив Олександра Абдулова в трупу. Він зіграв головну роль у виставі і відразу ж отримав за неї премію.

Пізніше почав зйомки в кіно. А потім працював на телебаченні.

Не стало актора 3 січня 2008 року. Він помер у центрі серцево-судинної хірургії імені Бакулєва на 55-му році життя.

Раніше Hyser писав про те, що не стало відомого українського футболіста, помер на свій день народження.

Популярні новини зараз

Цей вітамін не пропустить віруси та бактерії: в яких продуктах його шукати

Світова загроза цунамі. У Тихому океані сталося підводне виверження вулкана небачених масштабів

Вовчий місяць 2022. Що не можна робити в другий зимовий повний місяць

Покинув земне життя. Не стало екс-голови СБУ, який служив при Леоніді Кучмі

Показати ще

Також Hyser повідомляв, що у Софії Ротару траурний день, всі схилили голови в скорботі.

Нагадаємо, що стало відомо про смерть матері Андрія Данилка.