У соціальній мережі розмістили публікацію, яка присвячена старому легендарному радянському «Запорожцю». У групі, яка присвячена реставрації радянських автомобілів і мотоциклів можна побачити знімки з чоловіком, який стоїть біля старого радянського автомобіля.

Відповідний пост оприлюднили на сторінці «avtorelikviya"в Instagram.

На фотографіях зображений Старий "Запорожець" блакитного кольору. Він знаходиться вже в дуже уживаному стані і вже давно чекає, коли його відремонтують і приведуть в пристойний вигляд.

Біля автомобіля можна побачити чоловіка, який позує перед камерою, щоб зробити спільний знімок з "антикваріатом".

Крім цього, під фотографіями написано кілька слів, в яких говориться, що цей автомобіль був помічений на території окупованого Криму - в центі розкішної Ялти.

"Несподівана зустріч в самому центрі Ялти #Заз #заз_965 #Запорожець #ялта #Крим", - підписана публікація в соціальній мережі.

У групі, яка присвячена реставрації різноманітних автомобілів, вже є понад 5 тисяч фоловерів. Вони активно дивляться за публікаціями, які присвячені автомобілям. Підписники не забувають про себе нагадувати і пишуть коментарі під знімками.

"Так, він тут катається. Притому, їх тут ще парочка є", "а на речовому ринку ваще вогонь!", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі
Коментарі

Незважаючи на те, що на вулиці еже 2021 рік, радянські автомобілі все ще користуються великою популярність і привертають дуже багато уваги. Багато автолюбителів не проти проїхатися на таких легендах, як "Запорожець". Є люди, які купують радянські автомобілі в будь-якому стані, щоб зробити з них якусь незвичайну модифікацію.

Нагадаємо, що український президент в терміновому порядку звернувся до жителів України.

Популярні новини зараз

Пекельна сила: до кордонів України перекидають "урагани" і "Гради". Техніка з РФ вже впритул наближається

Режим виживання: стало відомо, скільки українців втратять роботу у 2022 році

Чекала вся країна: у Мінцифри розповіли про нові функції «Дії»

Їй би жити і жити: не стало зірки легендарного серіалу "Петербурзькі таємниці"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі назвали найпопулярніші автомобілі на газу.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі показали Волгу з електродвигуном.