Михайло Пореченков затіяв бійку в автобусі. Актор не зміг стримати емоції, що охопили його. Від кулаків актора постраждав чоловік.

Неприємний інцидент стався в московському аеропорту. В автобусі, який транспортував пасажирів до літака, сталася бійка. Виявилося, що призвідником правопорушення був відомий актор Михайло Пореченков.

Як стало відомо, Пореченков прямував на гастролі в Ямало-Ненецький автономний округ. Однак не встиг артист сісти в літак в московському аеропорту, як вляпався в скандал. Коли пасажирів транспортували до літака на автобусі, Пореченков затяв бійку з чоловіком, який прямував в Ноябрьск. Спочатку опоненти обмінялися колкостями, а потім актор застосував до супротивника фізичну силу.

Свідкам бійки вдалося вчасно розняти супротивників, тому обійшлося без серйозних наслідків. До інциденту не стали залучати лікарів і поліцію. Причина конфлікту залишилася невідомою.

Представники актора поки ніяк не прокоментували те, що трапилося. А організатор виступів Пореченкова на Ямалі спростувала участь актора в бійці.

Відзначимо, що зараз Пореченков гастролює по Сибіру разом з Юрієм Башметом. Актор бере участь у постановці «Хмара в штанях», де читає зі сцени вірші Володимира Маяковського. Не варто, напевно, нагадувати, що російський поет також відрізнявся вибуховою вдачею. Можливо, твори скандального поета також вплинули на актора. Хоча, варто визнати, що сам Пореченков не відрізняється лагідною вдачею. Він не раз вступав у бійки, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння; актор також їздив на Донбас, щоб взяти участь у військових діях на боці бойовиків.

Як повідомлялося раніше, ЗМІ повідомили про смерть Михайла Пореченкова. Як виявилося, актор в цей час розважався з дівчатками.

Hyser також писав, що свіжі знімки Михайла Пореченкова розчарували фанатів. Актор помітно здав.