Юлія Тимошенко в черговий раз змусила пресу говорити про себе. Цього разу політик з'явилася у Верховній Раді в жіночній сукні, яка підкреслювала її фігуру.

У свої 60 років Юлія Тимошенко виглядає просто чудово. Не так давно лідер "Батьківщини" відмовилася від своєї звичної зачіски – коси на голові – на користь більш сучасних укладок. Також багато хто підозрює, що перед новим політичним сезоном Тимошенко зробила підтяжку обличчя або іншу косметичну процедуру, яка її значно омолодила. Крім того, політик помітно схудла.

Все це дозволило Тимошенко вибирати більш облягаючі і жіночні вбрання. Політик знову змусила пресу говорити про себе. І хоча новими політичними досягненнями Юлія Володимирівна похвалитися не може, зате всі із задоволенням обговорюють її нові вбрання.

Цього разу Тимошенко з'явилася у Верховній Раді в жіночній сукні-футлярі, яка підкреслювала її струнку фігуру. Оригінальний крій однотонного вбрання приховував недоліки і підкреслював достоїнства її фігури. Небесно-блакитний колір сукні був вельми до лиця політику. Свій лаконічний образ Тимошенко доповнила золотими сережками. Своє волосся Юлія Володимирівна зібрала в низький хвіст, який перекинула наперед. Образ екс-прем'єра України вийшов вельми стильним і елегантним.

Зазначимо, що виглядала Тимошенко просто чудово. Її образ заслуговує усіляких похвал. Не дивно, що нова поява політика в залі Верховної Ради не залишилася непоміченою не тільки серед політиків-чоловіків, а й серед користувачів мережі, які активно обговорюють зовнішній вигляд Тимошенко. До речі, виглядає лідер "Батьківщини" просто приголомшливо: на вигляд їй важко дати більше 40-ка років.

Як повідомлялося раніше, Юлія Тимошенко відзначила чергову річницю з дня весілля. Як подружжя відзначили цей день?

Hyser також писав, що Юлія Тимошенко вразила всіх своїм перетворенням. Політик стала схожою на Тіну Кароль.