Депутат від фракції "Слуга народу" з'явився в дивній куртці в залі Верховної Ради.

Депутати від Партії "Слуга народу" можуть здивувати своїм зовнішнім виглядом у залах Верховної Ради. Їх вже не раз ловили на дорогому одязі, яка явно коштує набагато більше їх офіційної заробітної плати. Цього разу вирішив відзначитися Олександр Кабанов. Він з'явився в дивній куртці, яка явно не підходила для появи в Раді.

Парламентарія відобразив фотокореспондент порталу "Апостроф" Роман Пєтушков.

Так, Кабанов прибув до будівлі Верховної Ради в куртці Polo Ralph Lauren, яка виконана у військовому стилі. Вартість такої куртки приблизно 13 тисяч гривень. Приблизно стільки отримують багато українців в якості заробітної плати на місяць.

Крім ціни цього елемента одягу, в очі кидається і сам факт того, що народний обранець навіщось прибув до зали парламенту в армійському одязі. Однак подібні випадки у Верховній Раді відбувалися вже неодноразово.

Нагадаємо, що раніше серед нардепів було досить популярно відвідувати засідання в Раді в повній мірі. Навіщо вони вибирали такий одяг залишається питанням без відповідей.

Нардеп від фракції президента України Володимира Зеленського з'явився в залі Верховної Ради в куртці відомого іноземного бренду за 13 тисяч гривень, виконаної в мілітарному стилі, фото: скріншот Апостроф.

Нардеп від фракції президента України Володимира Зеленського з'явився в залі Верховної Ради в куртці відомого іноземного бренду за 13 тисяч гривень, виконаної в мілітарному стилі, фото: скріншот Апостроф.

Раніше Hyser писав про те, що в Україні можуть скасувати два важливих свята: 1 травня та 8 березня.

Також писали, що Разумков розповів всю правду про свій відхід.

Нагадаємо, що Данилов зробив важливу заяву щодо Донбасу, таку вперше.

Популярні новини зараз

Буде скандал: відома росіянка стала суддею «Ліги сміху». Вже виправдовується

Дотерпіть до березня: українців попередили про нові пенсії та соцвиплати. Кому заплатять більше

Люди беруть в руки автомати: у центрі Києва відкрили вогонь. Перше відео

Плавки вписалися у її «леопардку»: Ані Лорак здивувала «вологим» луком

Показати ще