Ігор Кондратюк запропонував заборонити в Україні виступи всіх російських артистів.

Так, український ведучий Ігор Кондратюк розмістив на сайті президента України нову петицію, в якій запропонував заборонити концерти всіх російських зірок на території України. Відзначимо, що деякі російські артисти дійсно можуть відвідувати Україну і давати концерти. На це немає ніяких заборон. Але важливо, щоб вони негативно не висловлювалися в бік України і не були на території Криму після анексії.

Про це шоумен повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Кондратюк закликає припинити " бізнес на крові "і вважає, що в країну повинні приїжджати артисти, які не є"глашатаями русского мира".

"Сьогодні я створив петицію до Президента України за заборону концертів (гастролей, окремих виступів на фестивалях і корпоративах) російських артистів - громадян країни-агресора. Країни, яка в березні 2014 року окупувала Крим, а пізніше почала гібридну військову агресію. Ця війна забрала життя 14 тисяч громадян України, а мільйонам принесла позбавлення, змусивши жити в російській окупації, або вимушено стати переселенцем. Тому для мене дико і безчесно, що на восьмому році війни в Україні не заборонено гастролі російських артистів", - написав Кондратюк у своєму пості.

Але ведучий також запропонував і деякі винятки. Це стосується тих зірок, які публічно виступили проти політики Росії по відношенню до України.

Петиція була зареєстрована 21 вересня. Для розгляду вона повинна набрати 25 тисяч підписів. Є ймовірність, що вона зможе набрати навіть більше.

Раніше Hyser писав про те, що Тіна Кароль показала провокаційне відео з Даном Баланом.

Також писали, що не стало відомої співачки.

Нагадаємо, що Мішина показала нову зачіску.