Відома артистка прокоментувала новину про те, що в Америці у Королевої живе біологічна дочка.

Так, Наташа Корольова просто приголомшила новиною про те що у неї виявляється є біологічна дочка, яка живе в Америці. Свого часу співачка вирішила пожертвувати свою яйцеклітину багатому другу-гею. Дівчинку народила сурогатна мама.

Колега співачка Наталія Штурм впевнена, що вся ця історія — вигадка з сирим сюжетом.

"Нецікаво, коли брешуть і погано грають, — заявила Штурм виданню "МК". - Ідея непогана, особливо в частині американського мільйонера. Навіщо це треба було складати королевою, мені зрозуміло. А у Тарзана, швидше за все, і не питали — він свою акторську задачу спробував втілити на шоу, типу "я ж чоловік"! Вийшло шкода і соромно".

Тим більше сумніви викликає сама позиція Корольової з цього питання. По початку співачка говорила про те, що вона написала відмову від дитини. Після вона стала називати дівчинку своєю "донькою".

"За законом жанру тепер має бути визнання, що мільйонер-гей насправді коханець Тарзана — брехати, так по-крупному! Або репетируйте, або не ганьбтеся!» - цитує співачку видання.

Якщо вірити словам Корольової, то її доньці зараз близько двох років. Вона росте в одностатевій родині. За яйцеклітину Королева отримала більше ста тисяч рублів. Більше ніяких подробиць співачка не розкривала. Але останнім часом з її ім'ям пов'язано занадто багато скандалів і інтриг.

Не всі ще забули історію зі зрадою її чоловіка Тарзана. Тоді теж розгорілася чимала баталія. Адже тема дитини теж піднімалася. Правда потім коханка Тарзана заявила, що це все було просто неправдою. Правди так ніхто не дочекався.

Раніше Hyser писав про те, що Оля Полякова показала себе в дуже дивному образі.

Також писали, що Тіна Кароль показала провокаційне відео з Даном Баланом.

Нагадаємо, що Любов Успенська потрапила в гучний скандал.