Під час святкового концерту з нагоди Дня Незалежності України відома українська співачка Ірина Білик виконала легендарну пісню Софії Ротару "Гірська лаванда".

Сама пісня має непросту історію, пишуть "Факти".

Вперше пісню заспівали Ротару і Яак Йоала у 1986 році - 35 років тому. Тоді пісня викликала фурор і стала візитною карткою Софії Ротару на багато років.

Однак спочатку автори пісні Володимир Матецький і Михайло Шабров говорили, що заспівати "гірську лаванду" повинен бути хто-небудь інший.

Однак ЦТ Алла Дмитрієва вирішила, що цю пісню повинні заспівати саме Ротару і Йоала. Але, щоб заспівати пісню тонко і проникливо, Софії Михайлівні довелося випити трохи коньяку.

Тоді співачка була досить скута і їй потрібно було трохи розслабитися, щоб виконання вийшло точно таке, яке було задумано. Коньяк допоміг співачці увійти в образ і на відеозаписі видно, з яким блиском в очах артистка виконала свій майбутній хіт.

Також стало відомо, що Яак Йоала не любив цю пісню. Він задається питанням, хіба можна таке слухати?

"Мені завжди подобалося виконувати рок-музику. До речі, "Лаванду" в дуеті з Софією Ротару Я виконав всього один раз в житті. Просто цей запис "Блакитного вогника" часто крутили", - говорив він.

Але пісня настільки полюбилася шанувальникам співачки, що стала відразу ж її візитною карткою. А сама Ротару отримала статус справжньої зірки.

Раніше Hyser писав про те, що хейтери розкритикували зовнішність Софії Ротару, яка помітно набрала у вазі.

Також Hyser повідомляв, що Софія Ротару опублікувала невдале фото конкурентки по сцені.

Популярні новини зараз

Знаходиться в українському розшуку: коханця Волочкової публічно осоромили. Вона відповіла

Таємниця «Титаніка» розгадана: з‘явилися нові деталі катастрофи

Дотерпіть до березня: українців попередили про нові пенсії та соцвиплати. Кому заплатять більше

Це місце може чіпати лише Дантес: Дорофєєва показала нове тату нижче пояса

Показати ще

Нагадаємо, що Софія Ротару налякала шанувальників дивною поведінкою.