Синоптики попередили українців про те, що осінь цього року буде аномальна

З самого початку осені погода в Україні досить часто змінюється і в цілому залишається неоднозначною. Так, синоптики попередили українців про те, що через кілька днів в Україну накриє холодна дощова погода, в Карпатах вночі і зовсім вдарять заморозки і випаде перший хоч і мокрий, але сніг. Про це повідомляє відома в Україні синоптик Наталія Діденко.

Повідомляється, що 23 вересня, в четвер, по всій Україні, крім південних регіонів, пройде невеликий дощі, а вночі в Карпатах випаде мокрий сніг. Нічна температура становитиме від 2 до 7 градусів тепла, денна температура коливатиметься від 7 до 12 градусів вище нуля. У південних областях країни, традиційно, буде дещо тепліше: вночі термометри покажуть від 4 до 9 градусів вище нуля, вдень повітря прогріється до значень в 10-15 градусів за Цельсієм. Відзначається також, що 23 числа Україна буде, мабуть, найхолоднішою країною у всій Європі.

У п'ятницю, 24 вересня, погода також буде досить несприятливою: по території всієї країни пройдуть дощі, вітер стане сильнішим і досягне швидкості штормових поривів. Вночі на заході буде від 7 до 9 градусів вище нуля, в центральній частині і на півночі України термометри покажуть від 3 до 5 градусів за Цельсієм, денна ж температура коливатиметься від 11 до 15 градусів тепла. У столиці ж найближчими днями йтимуть дощі, вночі температура повітря становитиме приблизно 6 градусів вище нуля, вдень він прогріється приблизно до 13 градусів.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що українцям розповіли про прийдешні надбавки до пенсій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українців попередили про тарифні махінації.

Також "Hyser" писав, що 15-річна дівчина спалила на відео прапор України.