У російських ЗМІ почала тиражуватися інформація про новий супутник легендарної виконавиці

Не так давно в російських засобах масової інформації почала активно поширюватися інформація про те, що у 72-річної легенди радянської та української естради Софії Ротару з'явився новий супутник. Передбачається, що це колишній соліст групи "Турбомода" Саша Попов. Про це повідомляє iнформаційний портал "УНІАН" з посиланням на РосЗМІ.

Передбачається, що новим залицяльником Софії Ротару є саме колишній хлопець Тетяни Буланової Саша Попов, оскільки він ніколи не приховував свого захоплення Софією і вже навіть пропонував їй руку і серце. Крім того, повідомляється, що останнім часом він нібито часто відвідує Київ.

Джерела видань відзначають, що Попову пощастило, що у нього Білоруський паспорт, у зв'язку з чим він може в'їжджати на територію нашої країни без будь-яких обмежень. На питання, що він так часто робить в Києві Виконавець тільки посміхається.

Більш того, не так давно кореспонденти звернули увагу на те, що Попов був присутній на концертах Софії Ротару і стояв там за лаштунками. Пізніше, в своїх соціальних мережах він опублікував спільні фотографії зі співачкою, на яких вона посміхається і тримає Сашу за руку. Публікацію він підписав"я дивився і потопав в цих очах, не чуючи нічого навколо".

Після цього журналісти спробували зв'язатися з Поповим, щоб дізнатися, що ж його пов'язує з Ротару, однак, ледь почувши її прізвище, чоловік відразу ж кинув трубку. Ротару, у свою чергу, теж ніяких коментарів журналістам не дала.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Настя Каменських вразила користувачів мережі своїм новим образом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на концерті до Дня Незалежності "воскресили" Кузьму Скрябіна.

Також "Hyser" писав, що Оля Полякова показала, як на її дачі відпочиває Олег Винник.