У мережі Інтернет з'явилося відео з ведмідем у головній ролі, який "станцював" в лісі під Ламбаду.

Як відомо, ці тварини люблять стати на задні лапи і почухати спину об ялинку тому, що іншого способу для них не існує, пише "Апостроф". Накладаючи музику на цю картину складається враження, що тварина дійсно танцює.

Відеоролик з'явився в Telegram-каналі DailyStorm. Забавного ведмедя зняли в Нижньо-Свірському районі Російської Федерації.

Повідомляється, що таким чином ведмідь не тільки чеше спину, щоб позбутися від паразитів, але мітить територію, залишаючи свій запах. Отже він дає деяку інформацію, як родичам, так і іншим жителям лісу.

Інші тварини, відчувши запах ведмедя, розуміють, що це його територія. Якщо інший ведмідь зайде на територію, то він буде розуміти, що вона зайнята іншим самцем. Ну а для самок цей запах буде говорити про те, що самець готовий до спаровування.

На ролику видно, що герой нашого відео залишив свій запах на кількох ялинках, проте думки користувачів розділилися - частина коментаторів побачили різних тварин, а частина одного і того ж бурого гіганта.

"Він відзначився у чесальних дерев відразу на декількох ділянках. Думки співробітників розділилися: деякі вважають, що на відео два різних, просто дуже схожих ведмедя, а деякі вважають, що це один і той же звір", — розповіли в заповіднику.

Нагадаємо, не так давно ми писали про те, що в зоні відчуження Чорнобильської АЕС останнім часом розвелося велике число ведмедів.

Перші екземпляри були змічені в 2014 році після 100-річної перерви. Дослідник зони Сергій Гащак впевнений, що повернення тварин пов'язане з відсутністю людей.

"Ведмеді... швидше за все, приходять до нас з Білорусі. Ми не знаємо поки скільки їх тут. Не виключено, що деякі особини вже живуть тут постійно", — розповів дослідник зони.

Популярні новини зараз

Покинув земне життя. Не стало екс-голови СБУ, який служив при Леоніді Кучмі

Водіїв попередили: якщо накопичили 12 балів - відберуть права. Що тепер зміниться

Випробовувала долю до останнього. У страшній ДТП загинула молода дружина відомого українського футболіста

Сумує вся країна: не стало зірки фільмів "Гараж", "Вокзал для двох", "Аварія-дочка мента"

Показати ще

Раніше Hyser писав про те, що у Чорнобилі були помічені коні Пржевальського. Зачаровують кадри.

Також Hyser повідомляв, що у Чорнобилі засікли дивного птаха-примари.

Нагадаємо, що київські водойми заповнили екзотичні істоти, яких не зустрінеш навіть у Чорнобильській зоні.