Співачка Таїсія Повалій жахнула шанувальників змінами у своїй зовнішності.

Співачка Таїсія Повалій на своїй сторінці в соціальній мережі вирішила показати себе з близи. Вона записала ролик, в якому розповіла про те, коли і де буде її найближчий виступ на сцені. І хоч співачка половину обличчя приховала за сонцезахисними окулярами все ж багато шанувальників звернули увагу на те, що Повалій погано виглядає.

В першу чергу в очі кидається шкіра, яка втратила будь-яку еластичність і стала неприродного білого кольору. Такий зовнішній вигляд людини тільки відштовхує від себе.

Що стосується волосся, то складається таке враження, що Повалій просто забула їх розчесати перед виходом. Вони як мінімум виглядають не доглянутими.

У коментарях багато користувачів мережі написали про те, що Повалій сама на себе не схожа. Адже вона перенесла не одну пластичну операцію. Інші шанувальники навпаки підтримали співачку. Вони подякували їй за те, що вона дарує свій талант і радує фанатів.

"Спочатку не зрозуміла хто це взагалі поки не прочитала коментарі. Щось з нею не так., Таечкааа! Любимка наша! Ми вас вже втратили. 😂 А ви, значить, в Іспанії гуляєте. Красивая ️ красивая красива, відпочила! ❤ ️ Чекаємо великі справи! 😘 , Чудово! Любимо і чекаємо, любимочка наша. Справи Великі вас зачекалися. 😊🔥🥰😘❤️, Ого, що з нею таке. Така страшна, забагато операцій, Як обличчя знівечила, Так, сумно це бачити.Добре, що Моніка Белуччі, красуня, не перекроює себе, гідно старіє, Що це з нею або невдала фотографія. Або це не вона,😢 😢 😢", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Леся Нікітюк показала вкрай відверті фото.

Також писали, що донька Олі Полякової показала відверте фото зі своїм хлопцем.

Нагадаємо, що Таісія Повалій поділилася подробицями особистого життя.