Хірурги "краси" у всьому світі твердять, що штучно накачані губи не завжди є еталоном красивих чуттєвих губ, і після невмілої пластики її результати можуть просто шокувати. А ще хороший лікар обов'язково скаже, що краса не повинна вимагати жертв і на ній не можна економити. Ось тільки, шкода, прислухаються до таких порад далеко не всі.

Старша дочка музичного продюсера Йосипа Пригожина Даная лише недавно перестала комплексувати з приводу свого зовнішнього вигляду. Ще б пак, дівчина з підліткового віку бореться із зайвими кілограмами і зараз при зрості в 164 сантиметри її вага становить близько 85 кг.

А не так давно 34-річна Даная Пригожина ще й невдало сходила до косметолога. Дівчина захотіла собі губки побільше, але в підсумку отримала перекошене обличчя.

Тепер дочці Пригожина доводиться не тільки приховувати своє обличчя від передплатників, але і захищати ім'я сім'ї/

Так, спадкоємиця продюсера Йосипа Пригожина Даная в сторіс Instagram заявила, що в пух і прах посварилася зі своїм косметологом, який неякісно надав їй послугу, а тепер ще й має нахабство просити "подяку".

Як зазначила Даная Пригожина, вона пошкодувала людину і його репутацію, промовчавши свого часу про те, що зроблено все було дуже погано, адже трапилася вся ця історія з "потворністю" півроку тому. Однак зараз довелося зізнатися в каліцтвах, так як косметолог почала вимагати гроші за проведену процедуру.

"Договір був такий. Чистий бартер. Послуга-реклама. Однак тиждень тому я виправляла всю твою роботу. На жаль, губи зіпсовані " - написала вона.

Відзначимо, що дочка Даная народилася у Йосипа Пригожина в першому шлюбі з Оленою Соколовою. Від цієї жінки у нього також є син Дмитро.

Раніше Hyser писав, що Валерій Леонтьєв переступив через свої принципи і став ведучим Першого каналу.

Популярні новини зараз

Росія почала закуповувати в Україні елітні труни"Патріот". На них навіть є герб РФ. Фото

Сумує вся країна: не стало зірки фільмів "Гараж", "Вокзал для двох", "Аварія-дочка мента"

Мокрі бікіні і тепла вода: Катя Осадча похвалилася красивим міні-купальником. Юрі Горбунову заздрять

Вона стала молодшою за нього: Галкін показав, як виглядає Алла Пугачова після Нового року

Показати ще

Нагадуємо, що Ані Лорак похвалилася шанувальникам ефектним фото з Філіпом Кіркоровим і викликала бурхливі обговорення в соцмережі.