Потап зробив оригінальний подарунок своєму синові на честь дня народження. Екс-дружина репера його вчинок оцінила.

Не так давно син Потапа і його екс-дружини Ірини Горової Андрій Потапенко відзначив свій 13-ий день народження. Природно, в честь цієї події іменинник отримав масу подарунків від своїх рідних і друзів. Однак найдорожчим виявився подарунок, який хлопчикові подарував його батько. Музикант презентував синові кріптогаманець з біткоінами. Відзначимо, що на момент написання цієї статті 1 біткоін коштував понад 1 мільйон гривень.

Про недитячий подарунок для Андрія розповіла в інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" його мама Ірина Горова. Продюсер схвалює вчинок екс-чоловіка, який виконав давню мрію свого сина. Ірина розповіла, що Андрій давно мріяв про криптовалюту. Також згадка дорогого подарунка викликала посмішку на обличчі Горової. Вона зазначила, що не втручається у стосунки Андрія з його батьком.

"Він хоче біткоіни купити, у нього вже свої плани, іншого покоління. І це так прикольно. Тато, здається, повинен був подарувати ось цей гаманець, біткоіни, їх якусь частину", - зізналася Горова.

Сам Потап коментарів на тему свого подарунка синові не дає. Якщо репер і правда подарував спадкоємцю біткоіни, то це буде хорошою інвестицією в майбутнє Андрія. Ці гроші дозволять хлопчикові отримати гарну освіту і забезпечити своє безбідне майбутнє.

Нагадаємо, шлюб Потапа та Ірини Горової тривав 13 років. У цьому союзі народився син Андрій (в 2008-му році), пара також виховувала дочку Ірини від першого шлюбу Наталію. Музикант і продюсер зіграли весілля в 1999-му, а розлучилися в 2014-му. Правда, пара роз'їхалася за два роки до офіційного розлучення, оскільки музикант закрутив роман з Настею Каменських. З Горовою Потап залишився в дружніх відносинах, після розлучення вони продовжують працювати разом. Ірина навіть була присутня на весіллі екс-чоловіка з новою обраницею, проте зараз Горова і Каменських не спілкуються між собою.

Як повідомлялося раніше, у мережі обговорюють спільне фото Потапа і Катерини Кухар. Чому репер вийшов у світ без Насті Каменських?

Hyser також писав, що Потап показав, як розважається з Настею Каменських.