Актрису Людмилу Артем'єву розкритикували за зовнішній вигляд.

Зірку серіалу "Свати" Людмилу Артем'єву шанувальники розкритикували за зовнішній вигляд. Їм не сподобався підібраний образ артистки, яким вона поділилася в соціальній мережі. Відзначимо, що Людмила не так часто показує свої нові фото. Тим більше, що в кіно вона практично не з'являється. Навіть в останньому сезоні "Сватів" вона відмовилася зніматися. Тому що вирішила переїхати жити в інше місто.

Актриса вирішила себе показати в кофті кольору фуксії і чорних брюках. Вона трохи змінила колір волосся на більш світлий. На обличчі актриси красувався яскравий макіяж з акцентом на губи. Людмила в своєму образі вирішила використовувати помаду в колір своїй кофтині.

На інших фото Артем'єва змінює Блузи і навіть одягає сіру сукню. Всі образи виглядають абсолютно по-різному. Кожен підкреслює достоїнства актриси. Но ось шанувальники залишилися деякі незадоволені. Вони прийшли до висновку, що такий одяг не до місця і в "Сватах" Артем'єва виглядала на порядок стильніше і красивіше.

"Образ Ольги Миколаївни вам найбільше до лиця!😍 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 , У всіх ти, душенька, нарядах хороша. 🔥🔥🔥❤️,
У будь-якому образі прекрасна! Щиро захоплююся 👏 👏 👏 , Ніякої! Як бабка Стара, Людмила ви прекрасна в будь-якому вбранні, просто красуня !♥ ️ ♥ ️ ♥ ️ 👍 Дуже вас любимо, 1 образ🔥 🔥 і 3 образ🔥 🔥 🔥, жоден (((((ви в Сватах така стильна, а це вибачте будь ласка, якийсь колгосп😢, 2,3.Прекрасна актриса😍 😍 😍!!!, Ви у всіх образах шикарні☺, обожнюю вас ❤️!, Хороша людина, хороший у всьому, самий бомбічний 2ой!!!!!!🔥 ",- написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі показали, як насправді виглядає головна актриса серіалу "Моя улюблена Страшко".

Також писали, що Гарік Харламов нарешті показав свою дівчину.

Нагадаємо, що Добронравов був помічений в обіймах молодої актриси.