У мережі спливло архівне фото з 90 - х, на якому Тарзан зображений разом зі співаком Шурою. Що пов'язувало двох зірок?

Коли на початку 2000-х відома співачка Наташа Корольова вирішила пов'язати своє життя з нікому невідомим стриптизером Сергієм Глушко, фанати виконавиці були в шоці. Як могла артистка проміняти затребуваного композитора Ігоря Ніколаєва на Тарзана?!

Після одруження з Корольовою Глушко не залишив свою професію і продовжує виступати зі своїм стрип-шоу. Однак ким був Тарзан до весілля зі співачкою?

Відомо, що Глушко був одружений. Його першою дружиною була військовослужбовець Олена Переведенцева. Їх шлюб тривав 5 років: з 1992-го по 1997-ий рік. Що стало причиною розлучення пари, невідомо.

Однак нещодавно в мережі спливла архівна фотографія Тарзана. На ній він зображений з російським співаком Шурою. Знімок зроблений в 1999-му році, тобто в той час, коли ще нікому невідомий Глушко був вже розлучений з першою дружиною, але ще не одружений з Корольовою.

На знімку Сергій зображений в чорному топі і леопардової шубі. Відзначимо, що епатажний імідж стриптизера практично не змінився з того часу.

Перед Тарзаном на фото зображений Шура. Епатажний співак одягнений в помаранчевий гольф і чорний піджак. Його образ доповнюють окуляри з кольоровими лінзами. Шура демонструє відсутні передні зуби, які багато років були його "візитною карткою". Відзначимо, що в ті роки Шура експлуатував образ співака нетрадиційної орієнтації, хоча пізніше заявив, що насправді лише поводився як гей, будучи при цьому шанувальником прекрасної статі.

Які відносини в кінці 90-х пов'язували Шуру і Тарзана, можна тільки здогадуватися. Можливо, Сергій був фанатом співака, або ж Олександр (справжнє ім'я Шури, - прим. ред.) був шанувальником стриптизера. А, можливо, цих двох епатажних зірок пов'язувала справжня чоловіча дружба. Хто знає?

Як повідомлялося раніше, Тарзан похвалився достоїнствами Наташі Корольової. Ось це форми!

Hyser також писав, що Наташа Корольова обурила шанувальників своєю поведінкою. Співачка застрибнула на коліна до одруженого співака.