У мережі активно заговорили про те, що Софія Ротару закрутила новий роман. Легендарна співачка нібито зустрічається з молодим музикантом з Індії.

У 2002-му році Софія Ротару поховала коханого чоловіка Анатолія Євдокименка. Музикант помер від серцевого нападу. Легендарна виконавиця дуже сумувала за померлим чоловіком, у шлюбі з яким прожила 60 років.

Однак через кілька років в мережі заговорили про те, що Ротару закрутила роман з молодим гітаристом зі свого колективу. Співачці приписували романтичні стосунки з Василем Богатирьовим, у якого в той момент була законна дружина і дитина. Закоханих не бентежила різниця у віці, яка становила 20 років. Багато хто думав, що Богатурьов стане останньою любов'ю Софії Михайлівни. Однак в 2011-му році Ротару почали приписувати нові відносини.

Новим фаворитом виконавиці став громадянин Індії Ніхіл Д'суза. 27-річний індус приїхав підкорювати російський і український шоу-бізнес. Свої перші кроки він вирішив зробити на "Крим Мьюзік Фест", де і познайомився з Софією Михайлівною. Ротару була на цьому фестивалі головою журі.

Кажуть, співачка відразу запримітила молодого і талановитого індуса. А незабаром він влаштувався на "Віллі Софія", яка належить Ротару.

"Софія Михайлівна відразу виділила на конкурсі в Ялті хлопця з Індії — розповіли в оточенні зірки. - Всі фестивальні дні він провів на "Віллі Софія", що належить Ротару. Вони часто усамітнювалися. А в останній день Софія Михайлівна навіть попросила Ніхіла підіграти їй на гітарі на сцені".

Не дивно, що на цьому конкурсі фаворит Ротару посів друге місце.

"Єдина проблема-це відстані — кажуть друзі співачки. - Вона - на Україні, він - в Індії. Але Ніхіл обіцяв, що стане частим гостем у Софії в Ялті. Та й з її грошима влаштувати побачення в будь — якому куточку світу-не проблема. І взагалі. Розлуки тільки зміцнюють відносини!».

Як повідомлялося раніше, у родині Софії Ротару траурний день. Співачка поділилася знімком з сімейного архіву.

Hyser також писав, що у мережі обговорюють архівне фото Софії Ротару з її сестрами. Які ж вони всі красуні!