Дружина Ігоря Ніколаєва Юлія Проскурякова показала фото з весілля.

Дружина композитора і співака Ігоря Ніколаєва Юлія Проскурякова показала своїм шанувальникам рідкісні кадри. Вона вирішила привітати свого чоловіка з річницею весілля і показала знімок з цього торжества. На ньому Юлія позує в білій весільній сукні, А Миколаїв в елегантному класичному костюмі. Пара вибрала дуже незвичайну позу. На фото Юлія прогнулася в спині і підняла ногу, а її вже чоловік придбав її за талію і стегно не дає їй повалитися на підлогу.

Миколаїв і Проскурякова на фото виглядають дуже щасливими. Друге фото, яким поділилася дівчина, було зроблено вже недавно.

"3 вересня 2010 року, в Тверському РАГСі міста Москви, ми стали чоловіком і дружиною!!!
11 років тому😍, як швидко пролетів час і як чудово, що наша любов і сім'я тільки міцніє️ ️
Спасибі тобі, Ігор Ніколаєв❤️ я люблю тебе! ❤️🥰 З річницею!!!😘", - підписала фото Юлія.

У коментарях користувачі Мережі написали свої побажання.

"Вітаю!!!Довгих і щасливих спільних років!!!🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺♥️, Вітаю з річницею!)))✨✨✨, Божественна Юлія! Яке щастя бути щасливою! Дивлячись на ваше сяюче обличчя і чарівну посмішку завжди так приємно і тепло на душі. Дуже добре, що є такі люди..випромінює світло і тепло! Це Ви Юлечка! Кажу щиро🔥 🔥 🔥, рада та любов!!!❤️❤️❤️, Поздрпвляю вас !!! Рада та любов!!! Гірко[email protected]❤️❤️❤️ і у нас сьогодні теж 11 років☺, вітаю Вас з річницею! У нас теж сьогодні річниця, 4 роки з дня весілля!",- написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Таїсія Повалій показала своє обличчя зблизька, не знати.

Також писали, що у мережі показали фото молодого коханця Ротару.

Нагадаємо, що Пугачова показала помолоділе обличчя.