Сергій Притула показав шанувальникам своє авто. Телеведучий похвалився своїм "залізним конем".

Днями Сергій Притула повернувся до Києва після гастролей по Західній Україні. У цю поїздку ведучий відправився на власному авто і сам був за кермом. Про цю поїздку шоумен розповів шанувальникам в особистому мікроблозі.

"За останніх 3 доби ми з моїм «меркуциком» катнули за маршрутом Львів - Івано-Франківськ-Коломия - Чернівці - Кам'янець-Подільський - Хмельницький-Тернопіль - Рівне-Луцьк. Дякую усім, з ким зустрічався, за ваш час та увагу! Радій, що знаходимо спільні знаменники і рухаємось в одному напрямку! Традиційна кава На виїзді з Рівного, ще 320км і буду вдома! Щасливої дороги усім, хто зараз за кермом!!!» - написав Притула в соцмережі.

Цей пост шоумен супроводив власною фотографією на тлі свого «залізного коня». Знімок був зроблений в той момент, коли Сергій зупинився на заправці, щоб купити собі каву. Одягнений ведучий в чорні джинси, смугастий джемпер, чорні шкіряні черевики і шкіряну куртку в колір взуття.

Позаду шоумена видніється його вірний "меркуцик" - чорний автомобіль марки "Мерседес". Популярний шоумен на крутому авто-викликає захоплення і непідробний інтерес з боку жіночої статі. І хоча Притулі періодично приписують романи з відомими дівчатами українського шоу-бізнесу, наприклад, з Лесею Нікітюк, він щасливо одружений на Катерині Сопельник, з якою виховує двох дітей: Соломію і Стефанію. Також у шоумена є син від першого шлюбу.

Як повідомлялося раніше, Сергій Притула став батьком втретє. Шоумен опублікував перше фото з новонародженою дочкою.

Hyser також писав, що у мережі обговорюють дивне фото Сергія Притули. Схожий на Ігоря Ніколаєва.