Експерти попередили про те, що в Україні різко знизиться температура

Не встигла в Україні настати осінь, як в окремих регіонах країни спостерігається вже цілком зимова погода. Так, третю за висотою вершину Чорногірського хребта-гору Піп Іван Чорногірський вже засипало снігом. Більш того, там істотно знизилися температурні показники. Про це в соціальній мережі Facebook повідомила прес-служба чорногорського гірського пошуково-рятувального поста.

Повідомляється, що в даний момент в горах склалася досить холодна погода: термометри там вже показують до п'яти градусів нижче нуля. Одночасно тим, з північно-східного напрямку зі швидкість 5-6 метрів в секунду дме вітер.

Багато користувачів звернули увагу на те, що в цьому році похолодання і сніг в гори прийшли дуже рано. Багато хто пов'язує це з тим, що по всьому світу змінюються кліматичні умови.

Нагадаємо, що раніше синоптики попередили українців про те, що найближчими днями погода буде мінливою, особливо в період з 23 вересня по 7 жовтня. Наприкінці місяця в Києві, наприклад, очікується сильне потепління, і до 26 числа термометри там покажуть 18 градусів, хоча вже 29 вересня відбудеться спад до 13 градусів вище нуля.

Перший тиждень жовтня буде супроводжуватися приємною температурою приблизно в 17 градусів вище нуля. Можливе випадання опадів, проте сильні і тривалі дощі не очікуються.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Росії почалося виверження найстарішого вулкана.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ще в одній області України вже випав сніг.

Також "Hyser" писав, що українських підприємців зобов'яжуть платити більше.