Популярний український шоумен Володимир Дантес відверто розповів про те, як їм зі співачкою Надею Дорофєєвою вдається зберігати гармонійні стосунки.

У серпні цього року зіркове подружжя відзначило 10-річчя шлюбу. І тоді артист з ніжністю звернувся до коханої і сказав, що вони разом ставали особистостями: «Пережили всі наші зміни. Ця цифра прям шокує. Третину життя розділили🤣"»

У новому пості Володимир Дантес пояснив, що за роки, прожиті разом, у них з дружиною знайшлося дуже багато спільного і він безмежно радий, що поруч з ним є людина, яка розуміє його на всі сто.

При цьому він знає, що якщо Надя Дорофєєва кличе його кудись з собою, то вона це робить не з банальної ввічливості, а тому, що дійсно хоче провести з ним час.

Але буває, що через втому і зайнятість, спільне дозвілля зривається, тоді Володимир Дантес спокійно відпускає кохану відпочити. "Якщо тобі все ж дуууже лінь або ти втомився, скажи заповітне: «Відірвися за нас двох. Я чую, як хочеться тобі увірватися, я повністю на твоєму боці. Палити».

На думку артиста, з роками партнери стають схожі один на одного і навіть для виходу в світ вибирають схожі за стилем вбрання: «До речі, ти і зовні стаєш сильно схожий на партнера. Як в тому фільтрі, де можна побачити себе дитиною, старим або дівчиною🤣». Він з іронією зазначив, що практично все життя ходив з чорним кольором волосся, але останнім часом, відтінок його шевелюри схожий на той, який любить його дружина.

Крім того, Володимир Дантес зазначив, що вони з коханою звертають увагу не тільки на красу один одного, але і на привабливість інших пар навколо як приклад для наслідування.

Раніше "Hyser" писав про те, що Надя Дорофєєва прийшла до Каті Осадчої в прозорій блузці і підкорила ідеальними формами.

Також наш портал розповів про те, що Христина Асмус була помічена за дивним заняттям з Регіною Тодоренко.

Нагадуємо, що Настя Каменських одягла міні-вбрання і спровокувала бурхливу реакцію соцмереж.