За сторінкою популярної української виконавиці Лесі Никитюк стежать 3,7 мільйонів фоловерів. Шоувумен радує шанувальників яскравими постами і отримує заслужені компліменти на свою адресу.

Зірка із задоволенням показує модні наряди і хвалиться експериментами над зовнішністю, але не менш часто вона демонструє оригінальне почуття гумору. Так, Леся Нікітюк опублікувала кумедний кадр, на якому показала, як зустрілася з Дмитром Гордоном у власній спальні.

Звичайно, мова йде не про найзнаменитішого телеведучого, а про продукцію, яка виходить під його ім'ям. Зірка ТБ поклала пакет з портретом свого колеги по телецеху до себе в ліжко і заявила, що "знайшла в ліжку солодке". Очевидно, натякаючи на те, що в пакеті лежали цукерки "Гордон в шоколаді".

До слова, не так давно сторінку Лесі Нікітюк в Instagram зламали. Тоді зловмисники встановили на її аватарці фото Дмитра Гордона. А коли зірка знову отримала доступ до свого мікроблогу, то не стала відразу видаляти чужий портрет.

Крім того, у свій час вона дала відверте інтерв'ю Гордону і розповіла про те, як домагалася успіху, які комплекси долала і як формувала свій стиль в одязі. Леся Нікітюк зізналася, що не знає, чи є він у неї взагалі. Але вважає, що на сьогоднішній день - одяг не є запорукою успішності. Вона також згадала про те, що в шкільні роки у неї не було розкішного гардеробу. І зараз, коли вона може собі дозволити купити практично будь-яку річ, то вона дивиться на це через призму минулого:

Раніше "Hyser" писав про те, що Леся Нікітюк показала, як розважається зі своїм давнім другом на заправці.

Також наш портал розповів про те, що телеведучий Володимир Дантес розкрив секрет ідеальних відносин з Надею Дорофєєвою.

Нагадуємо, що музикант Олексій Потапенко похвалився серйозним подарунком для свого сина.