Сергій Глушко, більш відомий як Тарзан, розповів фоловерам, як проводить вільний час. Виявилося, що це «дуже інтимний процес», який стриптизер не готовий знімати на відео.

У мікроблозі Сергія Глушка з'явився новий відеозапис. Тарзан розповів фоловерам про своє хобі-малювання. Чоловік Наташі Корольової спеціалізується на малюванні жіночих тіл. У його колекції вже є картини, на яких зображена його дружина і її мати Людмила Поривай. Однак цього разу уважні фоловери побачили за спиною стриптизера обриси іншої жінки. Цікаво, хто виступив моделлю для малюнка на цей раз і чи не ревнує Корольова свого невірного чоловіка до його моделей.

Як виявилося, шанувальники давно просили, щоб Тарзан зняв на відео процес малювання своїх картин. Однак стриптизер відмовляється це робити, оскільки вважає малювання "дуже інтимним процесом". Зате Глушко готовий робити фотографії свого малюнка на різних етапах його готовності.

Це відео Тарзан, очевидно, записав у перерві між малюванням. Одягнений стриптизер в фартух темного кольору і коричневих махровий халат, який він не став зав'язувати. Видно, що штанів на Тарзані немає.

Жіноча половина фоловерів Глушко в захваті від його творчості. Багато з них мріють стати моделлю для його картин або побувати на його стрип-шоу.

Відзначимо, що раніше багато дівчат заздрили Наташі Корольовій, яка одружена з талановитим і фігуристим стриптизером. Однак нещодавно з'ясувалося, що Тарзан був невірний своїй обраниці, зраджуючи їй з починаючою актрисою Анастасією Шульженко. Втім, Корольова пробачила невірного чоловіка і вирішила зберегти цей шлюб. У зіркової пари є дорослий син Архип, якого співачка активно «проштовхує» в російський шоу-бізнес.

Як повідомлялося раніше, у мережі обговорюють архівне фото Тарзана і співака Шури. Що пов'язувало двох епатажних зірок?

Hyser також писав, що Наташа Корольова показала сина Архипа, який подорослішав. Юнак змінив імідж і тепер схожий на ... дівчину.