Софія Ротару показала шанувальникам, як виглядають її дорослі онук і внучка. Софія і Анатолій виросли справжніми красенями.

У легендарної співачки Софії Ротару і її покійного чоловіка Анатолій Євдокименко є тільки один спадкоємець-син Руслан. Він одружився на дівчині на ім'я Світлана. Ця пара подарувала Софії та Анатолію двох онуків – хлопчика і дівчинку, яких назвали на честь їх знаменитих дідуся і бабусі. Сьогодні Анатолій і Соня Євдокименко - вже дорослі люди.

Анатолій захоплювався фотографією, а його головною моделлю була Соня. Пізніше Анатолій Євдокименко-молодший змінив фотоапарат на діджейський пульт. До речі, минулого літа в Києві з величезним успіхом пройшло кілька виступів молодого діджея.

Соня вчилася в Англії і ще в шкільні роки почала займатися модельним бізнесом. Однак великих успіхів на цьому терені вона не домоглася. Після отримання середньої освіти в Англії дівчина вирушила продовжувати своє навчання в Америці. На зміну модельному бізнесу прийшла музика. Саме в Америці Соня записала кілька музичних композицій. Однак і вони поки не завоювали такої популярності, як пісні її легендарної бабусі.

В результаті обидва онуки Ротару займаються музикою. Мабуть, любов до музики передається у спадок в цьому сімействі. Нагадаємо, чоловік Софії Михайлівни Анатолій Євдокименко також мав відношення до шоу-бізнесу. Він був засновником колективу "Червона рута", а потім займався організацією концертів своєї дружини. Зараз його місце зайняв їх син Руслан. Саме він останнім часом займається концертами своєї знаменитої мами. Сам Руслан не намагався побудувати кар'єру на сцені, а займався бізнесом.

Відзначимо, що в родині Ротару співає не тільки Софія Михайлівна і її внучка. Сестри і братися легендарної виконавиці також займалися музикою і виступали на сцені. В українському шоу-бізнесі відома також і племінниця Софії Михайлівни, яка виступає під псевдонімом Соня Кай.

Як повідомлялося раніше, у мережі обговорюють новий роман Софії Ротару. Невже українська співачка повторить долю Алли Пугачової і вийде заміж за молодого?

Hyser також писав, що у мережі обговорюють архівне фото Софії Ротару з її сестрами. Які ж вони красуні!