У Мережу потрапили нові страшні подробиці смерті легендарного композитора Володимира Івасюка

Свого часу смерть знаменитого композитора, який написав один з головних хітів зірки естради Софії Ротару - Володимира Івасюка, шокувала величезна кількість людей. Однак, сьогодні, через деякий час, розкриваються нові подробиці цієї події. Про це повідомляє Інформаційний портал "Факти".

Повідомляється, що колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша зробив сенсаційну заяву щодо причини загибелі легендарного українського композитора Івасюка.

Справа в тому, що розслідування загибелі Івасюка було відновлено, і з'ясувалося, що в самогубстві Володимира виявилася велика кількість підтасовок. Зрештою слідству вдалося встановити, що Івасюк не повісився — його повісили вже мертвим.

Голомша зазначив, що з якоїсь причини в початковому розслідуванні були навіть сфабриковані докази, проте зроблено це було на дуже низькому рівні. Справа в тому, що Володимир Івасюк лікувався в психіатричній клініці і страждав депресією, у зв'язку з чим І вчинив самогубство. Однак, сьогоднішнє слідство звернуло увагу на те, що симптоматика у стану композитора була, а ліки призначалися інші.

Нагадаємо, що Володимир Івасюк-відомий український поет і музикант, з-під пера якого вийшло безліч українських естрадних хітів 60-х і 70-х років, в числі яких, звичайно, і найвідоміша "Червона рута".

24 квітня 1979 року Івасюк зник. Він вийшов з дому на роботу, в консерваторію, пообіцявши своїм батькам, що повернеться в обід. Це був останній раз, коли композитора бачили в живих. Пошукова операція тривала протягом двох тижнів, після чого справу за фактом смерті закрили. Пізніше, 18 травня Івасюка повішеним у Брюховецькому лісі знайшов солдат.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у центрі Дніпра стався теракт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Мережу потрапили раніше засекречені дані СБУ.

Також "Hyser" писав, що стало відомо, скільки людей постраждало в результаті стрілянини в Пермі.