Популярна українська виконавиця Надія Мейхер поділилася з шанувальниками філософським роздумами на тему самооцінки. Артистка опублікувала новий пост в соціальній мережі Instagram і зізналася, як ставиться до думки сторонніх людей.

"Чи часто ми замислюємося про те, наскільки нам важлива чужа думка, похвала або осуд... Думаю часто!» - зазначила екс-солістка групи "ВІА Гра". На її думку, звертати або не звертати увагу на те, що говорять оточуючі – це особисте рішення кожного.

З роками до неї прийшло усвідомлення того, що коли вона отримує позитивну оцінку про себе, то це означає, що вона зробила щось корисне для когось. "І тим більше не чіпає чиясь образа на світ... Життя потопаючого, особиста його справа " - резюмувала артистка.

В якості ілюстрації до своїх слів Надія Мейхер опублікувала фото в елегантному картатому костюмі, під який одягла стильний шкіряний топ-бюстьє коричневого кольору.

У коментарях до посту фоловери обсипали знаменитість компліментами і захопленими відгуками. При цьому вони відзначили, що в такому вигляді їй варто було б подумати про охорону...

"Надія як ви прекрасні, не перестану захоплюватися👏", "Шикарна жінка...🔥 🔥 🔥 ", "Ви під охороною в такому образі фотографувалися?", "Нереально красива👌 👌 👌"," ось це груди 👏 👏 👏 фантастика", " Надя❤️❤️❤️... І костюм дуже личить🔥" - написали вони.

Але не обійшлося і без міркувань про фігуру артистки і про те, як їй живеться з великими грудьми: "Мені завжди здавалося, як важко жити з такими великими грудьми. Для спини навантаження сильна. Хоча красиво, звичайно, нічого не скажеш".

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі обурені поведінкою Анастасії Волочкової по відношенню до власної дочки.

Також наш портал розповів про те, що Наташа Корольова похвалилася яскравим вбранням і показала, як вміє розважатися на самоті.

Нагадуємо, що Христина Асмус розповіла про те, як зустрілася з друзями і робила те, що вважає забороненим.