У мікроблозі дружина співачки Наташі Корольової Сергія Глушка провокаційні пости з'являються із завидною регулярністю.

До недавнього часу він асоціювався у аудиторії виключно як танцівник "дорослих" танців і виступав з власною стриптизною шоу-програмою, а зараз більше часу приділяє малюванню.

Шоумен перекваліфікувався в художники і пише портрети, викликаючи подив хейтерів. А все тому, що далеко не всі в мережі вірять в те, що Тарзан створює художні шедеври самостійно і звинувачують його в обмані заради хайпа.

Втім, незважаючи на засудження злостивців, Сергій Глушко продовжує орудувати пензлем і хвалиться новими успіхами на терені образотворчого мистецтва.

Так, в одній з нових публікацій в соцмережі він постав під час роботи над черговою картиною. Для максимальної ефектності кадру артист позував в "робочому" одязі і фартусі, вимазаному фарбою. Також він проявив креативність в питанні міміки і завмер з дивним виразом обличчя:

До слова, в коментарях до посту не обійшлося і без згадок про недавній скандал, в який вплуталося це зоряне сімейство. Йдеться про те, що Наташа Корольова під час бесіди з Лерою Кудрявцевою в програмі "Секрет на мільйон" відверто заявила, що у неї є позашлюбна дочка, яка нібито живе в США з батьком-підприємцем.

Але пізніше користувачі соцмереж звинуватили артистку в тому, що вона придумала цю історію, щоб привернути увагу громадськості. А на знімках, які вона показувала, була відображена зовсім не її дочка, а племінниця.

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі показали фото батька позашлюбної дочки співачки Наташі Корольової.

Також наш портал розповів про те, що Максим Галкін похвалився оригінальним фото в плавках і викликав подив соцмереж.

Нагадуємо, що Анастасія Волочкова почала називати дочку чоловічим ім'ям і розлютила хейтерів.