За життям 73-річного знаменитого російського шансоньє Михайла Шуфутинського у соціальній мережі Instagram стежать близько 160 тисяч передплатників. Артист ділиться з ними цікавими фото і відео, викликаючи захоплення своїм зовнішнім виглядом і активною життєвою позицією.

Нещодавно музикант скористався аккаунтом, щоб звернутися до свого давнього друга Олександра Розенбаума з нагоди його дня народження. Михайло Шуфутинський адресував імениннику теплі привітання: «Великого артиста, поета, музиканта, великого шансоньє і мого друга вітаю з ювілеєм! Дорогий Олександр Якович, бажаю тобі довгих і щасливих років життя!».

В якості ілюстрації до посту Виконавець головного осіннього хіта "3 вересня" опублікував фото, на якому вони з колегою по музичному цеху позували під час застілля.

До слова, артист часто приймає гостей у своєму заміському будинку і з задоволенням влаштовує творчі експерименти. Наприклад, разом з екс-учасником групи "Чай удвох" Денисом Клявером вони записали нову версію пісні "3 вересня".

Оригінальний дует викликав захват шанувальників, а сам музичний "напарник" Михайла Шуфутинського зізнався, що був безмежно радий співпраці.

Варто відзначити, що навесні цього року шансоньє переніс коронавірус і наслідки захворювання були для нього дуже серйозними. Крім значного ураження легенів, у музиканта залишилася помітна кульгавість. Весь цей час поруч з ним була молода дружина Світлана Уразова, з якою, ДО РЕЧІ, артист планує завести дітей. У бесіді з росЗМІ він заявив, що вони не мають наміру вдаватися до послуг сурогатної мами.

Раніше "Hyser" писав про те, що Михайло Шуфутинський став героєм серії коміксів.

Також наш портал розповів про те, що нові фото Михайла Пореченкова розчарували його найвідданіших шанувальників.

Нагадуємо, що Микола Басков показав своїх спонсорів.