Стало відомо, коли ще в Україну нагряне сонечко, а разом з ним і тепло.

Останнім часом в країні досить прохолодно, але спека ще буде, запевняють фахівці. Так, за їхніми словами, в третій декаді вересня очікується так зване "бабине літо", тому українці зможуть ще насолодитися теплом. Відповідну заяву зробив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, пише "РБК-Україна".


Він зазначив, що такого терміна, як "бабине літо" метеорологи не використовують, але під цим мається на увазі період якоїсь тихої, спокійної, теплої погоди після похолодань. Цього місяця такий період пообіцяли з 19-20-го числа.

І ось, приблизно десь в третій декаді вересня прогнозуються кілька днів з такою температурою і характером погоди, який можна назвати "бабиним літом". Потім знову погода продовжить змінюватись і так вже до самої зими.


До слова, до цього синоптики говорили про погоду на жовтень. Так, згідно з їхнім прогнозом, наступний місяць обіцяє бути дощовим і дуже холодним. За винятком південних і західних областей, де термометри в окремі дні покажуть приблизно +20 градусів тепла. Відповідним прогнозом погоди поділився народний синоптик України Леонід Горбань.

Також інші фахівці говорили про те, що в жовтні навіть може випасти перший сніг. Тому готуватися варто до всього і починати утеплятися вже сьогодні. Однак ці вихідні ще порадують теплом і попереду нас ще чекає "бабине літо", так що ще встигнемо насолодитися трохи теплом.

Раніше "Hyser" писав про те, що стало відомо, які області України прогріє до + 23 градусів.

Також наш портал повідомляв, що спека повертається, але разом з тим Україну накриє зливами.

Нагадуємо, що Україну накриє крижаними дощами.