За тим, як живе і в чому виходить у світ знаменита російська співачка Алла Пугачова стежать мільйони шанувальників. Зірка регулярно дає їм приводи для обговорень, але при цьому просить хейтерів не приділяти стільки часу її родині.

Примадонна більше 10 років перебуває у шлюбі з шоуменом Максимом Галкіним. Зіркове подружжя виховує двох дітей-сина Гаррі і дочку Лізу, яких народила і виносила сурогатна мама. Зіркові батьки намагаються якомога більше часу проводити зі своїми спадкоємцями. І, на думку фанатів, чада ростуть дуже вихованими і милими.

Що стосується зовнішності артистки, то вона не приховує, що зверталася до пластичних хірургів, щоб максимально приховати вікові зміни на обличчі. Зараз їй 72 роки і співачка відверто зізнається, що вона – «стара», а також щиро не розуміє, чому її засуджують за бажання виглядати привабливо.

І поки одні з цікавістю розглядають результати зовнішніх метаморфоз виконавиці, інші-діляться унікальними архівними кадрами за участю Примадонни. Так, нещодавно на інтернет-просторах з'явився кадр, на якому артистка відображена під час гри на музичному інструменті. А компанію їй склав породистий пес, який допомагав знаменитості в музичній імпровізації.

У коментарях до знімка користувачі соцмереж відзначили, що Алла Пугачова була схожа на відому актрису: "На цій фотографії АЛЛА дуже схожа на Тетяну Самойлову актрису кіно. Обидві дуже красиві жінки.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏".

А також заявили, що зараз від її колишньої харизми не залишилося і сліду: "Ось це справжня Алла Пугачова. А зараз від неї залишилося одне прізвище".

Раніше "Hyser" писав про те, що Крістіна Орбакайте кардинально змінила зовнішність і стала брюнеткою.

Також наш портал розповів про те, що Сергій Лазарєв показав головного чоловіка у своєму житті.

Нагадуємо, що Анастасія Волочкова показала, як приходить до тями після гулянки з Микитою Джигурдою.