Музикою в родині Ротару займається не тільки Софія Михайлівна. На сцені в різні роки виступали практичні всі її брати і сестри.

У мережі спливла ще одна фотографія з сімейного альбому Софії Ротару. На архівному знімку легендарна виконавиця зображена зі своїми рідними людьми-братом Євгеном і сестрою Лідією.

Відзначимо, що у Софії Ротару є два брати і три сестри. Всі вони так чи інакше мали відношення до музики. Старша сестра Зінаїда в дитинстві перехворіла на тиф, після чого втратила зір. Однак у неї був абсолютний слух, тому вона вчила молодших братів і сестер співу. Брати Анатолій та Євген були співаками та бас-гітаристами у ВІА «Орізонт». Євген також виступав у дуеті з сестрою Лідією. Ще одна молодша сестра Софії Ауріка також стала популярною артисткою. В основному вона виступала сольно, але іноді виходила на сцену разом з Євгеном і Лідією.

У мережі з'явилося архівне фото, на якому Софія Михайлівна зображена зі своїми братом Євгеном і сестрою Лідією. Цей знімок був зроблений в Чернівцях в 1987-му році.

Цікаво, що і у Лідії Михайлівни і у Євгена Михайловича є свої акаунти в соцмережах. Правда, у брата Ротару всього два пости, героєм яких є його онук. Вони датовані 2018-им роком.

Лідія Ротару перестала вести свій мікроблог після смерті коханого чоловіка в 2020-му. Вона давно не виходить на сцену, тепер шоу-бізнес підкорює її дочка, яка виступає під псевдонімом Соня Кай.

До речі, в родині Софії Ротару також є музиканти. Її внучка Соня записала кілька треків англійською мовою, а онук Анатолій став діджеєм.

Як повідомлялося раніше, Софія Ротару похвалилася своїми онуками. Які красені!

Hyser також писав, що у мережі заговорили про новий роман Софії Ротару. Хто став обранцем легендарної виконавиці?

Популярні новини зараз

Танки і БТР на під'їзді. У Мережі "гуляють" відео пересувань російських військ

Повернення "червоних" зон карантину. Дві області України ризикують потрапити в найжорсткішу зону. Список всіх зон

ПриватБанк "вигадує" борги своїм клієнтам. Що робити в разі неіснуючої заборгованості

Покинув земне життя. Не стало екс-голови СБУ, який служив при Леоніді Кучмі

Показати ще