Ігор Крутой став героєм програми Бориса Корчевнікова "Доля людини". Продюсер зізнався, що нещодавно знайшов сина, про існування якого раніше і не підозрював.

Тільки минулого року Ігор Крутой вперше став гостем Бориса Корчевнікова в програмі «Доля людини». Однак, виявилося, що за рік журналісти змогли дізнатися щось таке, що ведучий телешоу знову запросив композитора до себе в гості.

Як виявилося, у Крутого недавно з'явився вже дорослий позашлюбний син, якого звуть Яковом (на честь батька композитора). Ігор Якович не відразу повірив словам молодої людини про спорідненість з ним, проте ДНК-експертиза підтвердила, що Яків – його спадкоємець.

"Багато хто хоче стати моїм сином. Пройди тест ДНК і потім поговоримо", - так Крутий відповів Якову при першому знайомстві.

Після експертизи композитор з радістю прийняв сина в свою сім'ю.

"І моя мама обожнює Якова, готує йому пиріжки вранці», - зізнався композитор.

Як виявилося, Яків народився в 90-х роках після короткого роману Крутого з заміжньою москвичкою. Три роки тому мати Якова померла. На смертному одрі вона зізналася синові, хто його справжній батько.

Відзначимо, що Яків вище свого рідного батька і дуже схожий зовні на Крутого.

Нагадаємо, у Крутого є син Микола від першої дружини Олени. Однак після розлучення жінка перешкоджала зустрічам батька з сином. Друга дружина Ольга подарувала композитору дочку Олександру. Крутий також удочерив дочку Ольги від попереднього шлюбу Вікторію. Відомо, що у Ігоря Яковича є три внучки.

Як повідомлялося раніше, Ігор Крутой показав шанувальникам свою маму. Композитор виглядає старше своєї матері.

Hyser також писав, що Ігор Ніколаєв розповів про ускладнення після операції у Ігоря Крутого. Лікарі зробили все, що могли!

Популярні новини зараз

Діяти потрібно швидко. Лікарі розповіли, як розпізнати наявність тромбу в організмі

Екологічне лихо в Одесі. Пожежа охопила унікальний природний парк

Покинув земне життя. Не стало екс-голови СБУ, який служив при Леоніді Кучмі

Сумує вся країна: не стало зірки фільмів "Гараж", "Вокзал для двох", "Аварія-дочка мента"

Показати ще