Леся Нікітюк поділилася з шанувальниками новим знімком. Теледива в латексному вбранні показала, що не дотримується дієти.

У мікроблозі Лесі Нікітюк є місце не тільки гламурним фото. Навпаки, теледива, яка володіє неабияким почуттям гумору, часто публікує гротескні знімки або придумує до своїх фотографій забавні підписи.

Так, днями в мікроблозі зірки українського ТБ з'явилася серія парадоксальних фото. З одного боку, Леся на знімках відображена в латексному комбінезоні синього кольору, який підкреслює її струнку фігуру. А з іншого боку, в руках у теледіви шаурма, що збиває градус гламурності і демонструє, що зірка не дотримується дієт і навіть не завжди дотримується правильного харчування.

"Шаурма як у Кім😎», - у своєму стилі пожартувала Леся в підписі до фото.

Образ теледіви цього разу доповнили чорні замшеві ботильйони на високих підборах, кілька браслетів на руці і стильні окуляри від сонця. Свій образ зірка доповнила розпущеним волоссям, яке було укладено в злегка недбалу укладку.

Відзначимо, що Нікітюк любить поїсти і це далеко не завжди правильне харчування. Однак при цьому зайві кілограми не відкладаються на талії зірки. Леся стежить за своєю фігурою. Підтримувати стрункі форми їй допомагає не тільки генетика, але і заняття в спортзалі.

Шанувальникам новий і вельми спокусливий образ їх улюблениці припав до душі. Під знімками можна знайти масу хвалебних коментарів на адресу телеведучої.

Як повідомлялося раніше, Леся Нікітюк перейшла на козлов. Теледива пояснила, що хоче «молоденького».

Hyser також писав, що Сергій Притула похвалився розкішним авто. Леся Нікітюк оцінила б.