Михайло Пореченков потрапив у черговий скандал. Актор вплутався в бійку в громадському місці.

Російський актор Михайло Пореченков відправився на гастролі разом з Юрієм Башметом. Зірки представили на суд глядачів постановку "Хмара в штанях", під час якої актор читає поему Володимира Маяковського під акомпанемент музиканта.

При перельоті з одного міста в інше у Пореченкова зав'язався конфлікт з іншим пасажиром. Інцидент стався в автобусі, який підвозив пасажирів з будівлі аеропорту до трапу літака. За повідомленням очевидців, Пореченков та інший пасажир спочатку з'ясовували стосунки усно, а потім перейшли в рукопашну. Присутнім вдалося швидко розняти забіяк, тому допомога поліції і медиків не знадобилася.

"Пореченков разом з іншими артистами вилітав регулярним рейсом в Ноябрьск. В автобусі, який підвозить пасажирів з будівлі аеровокзалу до трапу літака, з одним з місцевих пасажирів сталася словесна перепалка, яка переросла в бійку», — розповів інсайдер.

Однак концертний директор актора поспішила спростувати дану ситуацію.

"Нічого подібного не було. Я була на тому рейсі разом з Михайлом Пореченковим, ніяких інцидентів не було», — заявила Марія Славіна.

Відзначимо, що Пореченков відрізняється нестриманою вдачею, особливо коли знаходиться в стані алкогольного сп'яніння. А не так давно Михайло потрапив у великий скандал, після якого став персоною нон-грата в Україні. Справа в тому, що актор відправився на Донбас, де стріляв з автомата по позиціях українських військових. Не дивно, що після цього зірці екрану закрили в'їзд в Україну.

Як повідомлялося раніше, у мережі з'явилася інформація про смерть Михайла Пореченкова. А він в цей час розважався з дівчатками.

Hyser також писав, що шанувальників Михайла Пореченкова розчарував зовнішній вигляд актора. Він помітно постарів і змарнів.