З'явилася інформація щодо істинного розміру пенсії Примадонни російської естради Алли Пугачової.

На цей рахунок висловився скандальний музичний критик Сергій Сосєдов, який заявив, що знає, скільки отримує Алла Борисівна. Так, за його словами, співачка має соціальну виплату в розмірі понад 50 тисяч рублів. Про це пишуть росЗМІ.


Він уточнив, що десь 30 тисяч їй нараховують за звання Народної артистки СРСР і ще 23 тисячі за інші заслуги. Тобто приблизно 53 тисячі рублів на місяць отримує зірка від держави.

Сосєдов вважає це несправедливим. На його думку, зірки не повинні отримувати такі великі виплати, але ось зарплату, а це в основному гонорари, артисти можуть мати. З них вони цілком можуть відкладати гроші собі на пенсію, але нараховувати виплати за розмірами цих гонорарів - неправильно.


У цьому впевнений Сосєдов, який додав, що пенсія повинна бути приблизно однаковою у всіх незалежно від статусу зірки і заслуг.

До слова, напередодні музичний критик також поділився своєю думкою щодо новини про позашлюбну доньку співачки Наташі Корольової від друга-гея. Багато хто вирішив, що таким дивним чином артистка вирішила пропіаритися, але якщо це так і історія Корольової виявиться обманом, то це стане великим ударом по її репутації. Сосєдов зазначив, що артистка повинна прекрасно це розуміти, а тому навряд чи стала б так ризикувати.

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережу злили архівні фото Алли Пугачової з молодим "кабелем".

Також наш портал повідомляв, що помолоділа Алла Пугачова показала нове обличчя.

Нагадуємо, що Алла Пугачова в незвичайному образі змусила фанатів тремтіти від гіркоти.