У мережі обговорюють нові публікаці] Максима Галкіна з Дня народження його дітей.

Гаррі і Лізі 18 вересня виповнилося 8 років. З цієї нагоди Галкін з дружиною Аллою Пугачовою влаштували грандіозне свято для дітей в стилі "Зоряних воєн". Як з'ясувалося, вони є великими шанувальниками цієї саги, як і їх батько, судячи з усього.

Максим Галкін на дні народження своїх дітей витягнув свою шпагу і бродив у натовпі, розмахуючи нею, фото: факти

Він теж не відмовив собі в задоволенні помахати шпагою на святі. До речі, варто відзначити, що привітати Лізу і Гаррі приїхали їх старша сестра Крістіна Орбакайте та її син Микита Пресняков з дружиною Оленою. Всі разом вони були відображені на одній зі святкових фото.


В цілому захід вийшов приголомшливим. Розважали винуватців торжества і гостей аніматори, переодягнені в костюми Дарта Вейдера, Люка Скайуокера і Падме Амідали, які проводили для них тематичні конкурси. Крім того, на святі також звучала тематична музика, під яку діти розмахували світловими мечами разом з батьком.


Також що примітно, в свій День народження Гаррі і Ліза вирішили зробити батькам сюрприз і влаштували справжню виставу, прочитавши вірш для мами і тата, а разом з тим подарували їм картини: Аллі Борисівні - з квітами, а Максиму Галкіну - з рибкою.


Раніше "Hyser" писав про те, що Максим Галкін похвалився своїми "розмірами" в плавках.

Також наш портал повідомляв, що Алла Пугачова показала своє нове обличчя.

Нагадуємо, що у мережу злили дикі фото Алли Пугачової на піку екстазу.