Знаменита співачка Віра Брежнєва підкорила шанувальників черговим яскравим образом. Артистка постала перед ними в розкішній червоній сукні на тонких бретелях з відкритою зоною декольте.

Свій look вона доповнила ювелірними прикрасами, а в підписі до публікації пояснила, як піднімає собі настрій: «Піднімаю настрій яскравими фарбами...». Фолловери дружини композитора оцінили її образ компліментами і відзначили, що їй дуже личить червоний колір.

Для максимальної ефектності поста, екс-солістка "золотого" складу групи "ВІА Гра" показала себе з декількох ракурсів. І, на думку фанатів, другий кадр вийшов більш вдалим і незабутнім:

"Ну друга фотка однозначно піднімає😂 і не тільки настрій😂 👌 🔥", "Як красиво! Це не худі ! Ось так гортаєш стрічку і раптом бачиш таке фото-я переповнена захопленням!", "Друге фото мені більше сподобалося😍 😅", "Віра 😍 ну нарешті ви в яскравому.... Червоне!🔥 немов ожили і засяяли👍" - написали вони.

Не секрет, що 39-річна співачка ретельно стежить за собою і особливу увагу приділяє фігурі. Втім, час від часу хейтери знаменитості звинувачують її в надмірній худорбі і навіть підозрюють в тому, що вона виснажує себе дієтами і голодуваннями.

Але сама артистка не раз говорила про те, що повністю задоволена своїм зовнішнім виглядом і не має наміру прислухатися до думки тих, хто засуджує її, але при цьому виглядає гірше. У соцмережі вона часто відповідає хейтерам особисто і демонструє гарне почуття гумору, коли на її адресу надходить критика.

Раніше "Hyser" писав про те, що Слава Камінська вразила шанувальників новим кліпом на україномовну пісню.

Також наш портал розповів про те, що Наташу Королеву застали за затятим чіплянням до лисого незнайомця.

Нагадуємо, що Максим Галкін показав ефектний знімок в плавках і похвалився фізичною формою.