Легендарну російську співачку Аллу Пугачову з багатьма представниками естради пов'язує міцна дружба. Але при цьому в шоу-бізнесовому закуліссі ходить чимало чуток про те, що ті артисти, які потрапили в немилість до Примадонні, були змушені закінчити свою естрадну кар'єру.

Алла Борисівна не раз говорила про те, що подібні розповіді про неї – це не більше ніж вигадки злостивців, і вона не займається тим, що руйнує кар'єри колег по цеху. А нещодавно в одному з фан-акаунтів співачки в соціальній мережі Instagram з'явилося архівне фото, на якому вона позувала в компанії музиканта Леоніда Агутіна.

Поклоники згадали про те, що кілька років тому Примадонна не змогла виступити на його ювілеї через проблеми зі здоров'ям. Тоді вона пояснила: "мріяла виступити на концерті Леоніда Агутіна, і пісня така класна, але не зможу. Захворіти. Льоня, я тебе і твою музику обожнюю. Вибач, що так вийшло!».

До слова, в число постійних критиків Алли Пугачової входить шоумен Сергій Сосєдов. До певного моменту він співав оди на честь дружини Максима Галкіна, але зараз не упускає можливість відпустити на її адресу колкость.

Наприклад, в одній з бесід з журналістами росЗМІ, він заявив, що Примадонна підкорила музичний Олімп лише завдяки грамотному піару: «Вона анітрохи не була їх вище, але їй створили міфологію і створили дуже грамотно. На ній був вперше випробуваний піар завдяки, звичайно, режисерові Олександру Стефановичу-він придумав це обдурювання".

Алла Пугачова спокійно ставиться до слів Сосєдова і каже, що він просто заробляє гроші, згадуючи її ім'я в інтерв'ю.

Раніше "Hyser" писав про те, що чоловік Наташі Корольової влаштував фотосесію у творчій майстерні і похвалився брудним вбранням.

Також наш портал розповів про те, що Христина Асмус показала фото із закритої вечірки і трохи зіпсувала свою фігуру.

Нагадуємо, що у мережі показали оригінальний портрет Лариси Доліної, написаний її другом по музичному цеху.