Популярний російський актор театру і кіно Сергій Безруков поділився з гостями свого мікроблогу кадрами зі знімального майданчика чергового проекту. Йдеться про кінокартину «Остання справа майора Бессонова».

Артист записав відеоролик в машині і показав раритетний перемикач швидкостей коробці передач, декорований іграшковою машинкою. У підписі до публікації він пояснив: "Пам'ятаєте такі машинки? У дитинстві дуже хотілося її звідти вийняти і ... програти))))».

У коментарях до посту знайшлося чимало однодумців артиста:"А ще були скорпіони в прозорому жовтому чимось😮, страшно було доторкнутися", "Не тільки машинку,але і трояндочки були.Прикольно👏 🔥 🙌❤️", "Ось доросла людина начебто, а сидить, грається, сирену включає-радіє! 😂 Молодець! ❤️❤️❤️❤️❤️", "Круто �🔥🔥🔥🔥🔥�. Н-так, були часи 👍 👏 👏 👏 👏 👏дякую за спогади Сергійка ❤️❤️❤️❤️".

До слова, в акаунті Сергія Безрукова є чимало доказів того, що йому властиво дитячість. Наприклад, нещодавно він показав, як розважав свого маленького сина Степана, надівши окуляри з величезним бутафорським носом.

Зірка серіалу "Бригада" - багатодітний зоряний батько і виховує трьох дітей, яких йому подарувала Режисер Анна Матісон. В інтерв'ю росЗМІ Сергій Безруков зізнався, що його життя розділилося на "до" і "після", коли він її зустрів.

Крім того, у нього є позашлюбні син і дочка, які з'явилися на світ від актриси Христини Смирнової. На той момент артист ще перебував у шлюбі з Іриною Безруковою, але спільних дітей у зіркової пари – не було.

Раніше "Hyser" писав про те, що Дмитро Нагієв здивував шанувальників заявою про свою "Лютневу" нижню білизну.

Також наш портал розповів про те, що у мережі розсекретили розмір пенсії Алли Пугачової.

Нагадуємо, що зірка серіалу" Полярний " Михайло Пореченков влаштував бійку на публіці і серйозно зганьбився.