У мережі опублікували рендери "Буханки" з футуристичним дизайном

Ні для кого не секрет що через те, що УАЗ "Буханець" протягом десятиліть залишалася незмінною, її образ чітко віддрукував в умах величезної кількості автолюбителів. Проте, рано чи пізно" буханець " повинна отримати своє оновлення в дизайні, якщо, звичайно, її до цього не знімуть з конвеєра. Багато художників вже сьогодні уявляють, як міг би виглядати оновлений дизайн класичного автомобіля. Такий рендер в Instagram опублікував користувач "avtograd_zapchasti_uaz".

У профілі була опублікована компіляція з робіт західного дизайнера Раша Тагірова, який працює автомобільним дизайнером в компанії Peugeot. Художник вправлявся в користуванні програмного забезпечення для створення 3D-моделей, паралельно з тим розробляючи незвичайний дизайн для "Буханки".

Варто відзначити, що дизайн у автомобіль вийшов досить екстремальний. І без того не найскладнішу зовнішність фургончика художник спростив ще сильніше, завдяки чому автомобіль став нагадувати швидше марсохід. Найбільш впізнаваною частиною дизайну залишилася передня частина автомобіля з круглою оптикою і трапецієподібної радіаторної гратами.

В іншому своїми обрисами автомобіль швидше нагадує бочонок, на що звернули увагу багато коментаторів. Скління в автомобілі виконано однією безперервною смугою. Автомобіль виглядає добре адаптованим під бездоріжжя через своїх масивних коліс і зовнішнього силового каркаса.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали, як виглядав рідкісний лімузин "Понтіак".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Ялті виявили рідкісну варіацію класичного"Запорожця".

Також "Hyser" писав, що у мережі показали, як український автомобіліст перетворив "Волгу" в унікальний електрокар.