Популярна українська співачка Тіна Кароль постійно захоплює фанатів елегантними нарядами. Артистка робить ставку на жіночність і ніколи не програє.

Багатомільйонна армія фанатів із захопленням стежить за тим, як Зоряна блондинка підкорює музичний Олімп і сприймає «на ура» будь-які її творчі експерименти.

Крім того, нерідко Тіна Кароль радує передплатників результатами співпраці з відомими фотографами і хвалиться результатами спільних зйомок. Так, в одній з нових публікацій зірка постала в розкішній сукні рожевого кольору.

В якості підпису вона процитувала рядок зі своєї майбутньої пісні, яка, на думку фанатів, обов'язково стане хітом: "інтриги і любов замикають ланцюг,
і тільки для тебе кожен мій концерт".

Передплатники емоційно відреагували на її пост: "Тінааааааааааааа, що ти робиш 😭 😭 😭 😭 я втомилася падати від твоєї краси 💔", "шикарна жінка❤️🔥 як же хочеться почути цю пісню😫 💔", "як принцеса зі східної казки💔".

Шанувальники почали міркувати про те, кому можуть бути адресовані романтичні рядки. І не обійшлося Бе згадок про її нібито "роман" з музикантом Даном Баланом. Разом вони були наставниками в проекті "Голос Країни" і під час ефірів спілкувалися так, що у глядачів закралися сумніви в тому, які відносини їх пов'язують.

Фанати з нетерпінням чекали офіційного підтвердження того, що артистів пов'язує не тільки дружба, але і щось більше, але в кінцевому підсумку, цього не сталося. І на сьогоднішній день особисте життя Тіни Кароль як і раніше є таємницею за сімома замками.

Раніше "Hyser" писав про те, що Оля Полякова похвалилася блискучим вбранням і оригінальним головним убором.

Також наш портал розповів про те, що співачка Віра Брежнєва викликала захват новим фото з оголеною спиною.

Нагадуємо, що Надя Дорофєєва розповіла про те, як під час виступу їй "надуло обличчя".