На могилі відомого російського артиста нарешті встановили пам'ятник.

Так, стало відомо про те, що на могилі відомого народного артиста СРСР Олега Табакова нарешті відкрили пам'ятник. Ця урочиста подія пройшла 27 вересня. Нагадаємо, що на могилі артиста ніяк не могли поставити пам'ятник і це активно обговорювалося в мережі.

На церемонію відкриття пам'ятника зібралося кілька десятків людей. Вони прийшли на новодівиче кладовище для того, щоб вшанувати пам'ять артиста.

Після смерті в 2018 році на могилі Табакова стояв дерев'яний хрест. Шанувальники актора просили, щоб його вдова Марина Зудова встановила монумент, але вона відповідала, що це тривалий процес, існують складнощі з розробкою дизайну і поставками мармуру.

«Олегу Павловичу тихо, без шум відкрили пам'ятник. Художник-мій друг і багаторічний соратник по роботі в МХТ Коля Симонов» ,- написав у своєму Telegram-каналі російський режисер Кирило Серебренніков.

Варто відзначити, що Олег Табаков був внесений в базу "Миротворця", тому що свого часу він повністю заперечував російську агресію на українських землях. Йому був заборонений в'їзд на територію України.

Після його смерті також прогримів потужний скандал. Одна актриса звинуватила його в домаганнях. Зі своєю заявою вона виступила на декількох програмах. Але багато хто просто не змогли повірити в це і через час про скандал благополучно забули.

Раніше Hyser писав про те, що Настя Каменських продемонструвала відверте фото.

Також писали, що росіяни знайшли трагічний слід у смерті Паніна.

Нагадаємо, що Волочкова знову нарвалася на критику.

Популярні новини зараз

Кличте санітарів: Лукашенко зробив абсурдну заяву, чим насмішив весь світ

Весілля Путіна. У мережу злили супер засекречену інформацію про особисте життя глави Кремля

Переведення годинників на зимовий час 2021. Запишіть дату, щоб не забути

Це вже не "червона", а "чорна" зона. Україна побила тривожний "рекорд"

Показати ще