Українська ведуча Леся Нікітюк похвалилася новим фото.

Українська ведуча Леся Нікітюк досить часто показує своїм шанувальникам нові фото і відео. Дівчина відкрита зі своїми шанувальниками і готова розповідати максимум про своє життя. Але за винятком того, що у неї відбувається в особистому житті. Тут Леся Нікітюк не говорить і слова.

На цей раз вона вирішила поділитися барвистим фото в блакитній сорочці і ТОПі. Свій образ Леся супроводила ніжним макіяжем і акуратно укладеним волоссям. Акцент був зроблений на губи. Леся використовувала нюдову помаду, яка неймовірно підкреслила соковиті губи ведучої.

А ось їх під блакитної сорочки багато хто помітив, як виглядає чорна білизна Лесі.

"Добрий ранок) Я наколола губи... .... …. Як я вас наколола😜", - як завжди з гумором підписала свій знімок Нікітюк.

У коментарях користувачі мережі відзначили, що Леся просто відмінно виглядає. Звичайно, не обійшлося і без оцінок її гумору. Адже саме за це її люблять шанувальники. Вона завжди може дуже яскраво пожартувати.

"🏆- це кубок каламбурів ! Він твій !, На Діву Монро схожі☺️, Леся, губи ви накололи ще давно) так що не вдалося наколоти нас!😂, Наша Хмельницька красоточка 😍 😍 😍 , Леся, навіщо ж так прекрасно ☺, ❤️🔥❤️ Доброго ранку ❤️🔥❤️ Яка Ви гарна!!! Гарного всім дня і настрою!!!, Лук начебто тільки прокинулася, але вже з макіяжем. Красуня 😍, красуня😍 😍 😍 краще за всіх)), Про Травень рік яка краса 😍 🔥 , Красуня нереальна 😍❤️, Ти красуня 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 , Леся! Ти неперевершена, будь завжди такою !",- написали шанувальники.

Раніше Hyser писав про те, що Надія Мейхер ледь не зробила фатальний стрибок.

Також писали, що шанувальників налякав припадок, який стався з Лепсом на сцені.

Нагадаємо, що Орбакайте приголомшила своїм образом на червоній доріжці.